Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji profesjonalnej. Tworzymy i wydajemy portale branżowe oraz specjalistyczne publikacje prasowe w kraju i za granicą. Głównymi obszarami działania wydawnictwa jest branża oświetleniowa, architektoniczna, budowlana, instalacyjna, elektrotechniczna oraz facility management.

Cechą charakterystyczną Grupy jest umiejętność dotarcia z precyzyjnym przekazem do wybranej grupy docelowej. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik programistycznych serwisy prowadzone przez LBE Group posiadają szereg funkcjonalności, które pozwalają zwiększyć siłę przekazu oraz przystosowane są do urządzeń mobilnych, dzięki czemu zasoby portali mogą być wykorzystywane przez użytkowników w dowolnym miejscu.


logo luxmagazyn   logo buildings  logolednews


LEDNEWS.PL

LEDNEWS.PL to specjalistyczny serwis oświetleniowy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom czytelników i dostarczamy im maksimum wiedzy oraz możliwość korzystania z niej w taki sposób, jaki jest dla nich najlepszy. Współpracujemy z organizatorami targów i specjalistami z branży, a to przekłada się na maksymalnie wysoki poziom naszego portalu. Na bieżąco publikujemy najnowsze produkty oraz podsuwamy pomysły związane z ich wykorzystaniem. 

Kontakt z nami:

Solski Center, ul. Ludwika Solskiego 4a/14, 52-416 Wrocław

E-mail biuro@lednews.pl