Praca
27 paź 2017

EXPORT MANAGER

Miloo-Electronics
Stary Wiśnicz, Poland
Opis stanowiska

Firma Miloo Electronics Sp. z o.o. jest jedną z wiodących polskich firm, zajmujących się produkcją oświetlenia LED oraz rozwojem komercyjnych badań nad tą innowacyjną technologią. Stworzyliśmy miejsce, w którym dzięki kreatywności i zaangażowaniu pracowników, tworzymy najwyższej jakości produkty.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Stary Wiśnicz / teren działania kraje UE

Zakres obowiązków:

• Aktywny rozwój sieci sprzedaży na rynkach zagranicznych

• Realizowanie planów sprzedażowych

• Inicjowanie działań mających na celu wzrost sprzedaży

• Budowanie trwałych relacji biznesowych

• Udział w międzynarodowych targach, konferencjach, spotkaniach i w innych wydarzeniach branżowych

• Negocjowanie i ustalanie warunków współpracy z Klientami

• Dbałość o wizerunek firmy i promocję produktów firmy

Wymagania :

• Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży oświetlenia LED

• Biegła znajomość języka angielskiego/ znajomość drugiego języka obcego – będzie dodatkowym atutem

• Wykształcenie wyższe (preferowane: techniczne / ekonomiczne)

• Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

• Znajomość specyfiki handlu zagranicznego i umów eksportowych

• Prawo jazdy kategorii B

• Gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych

• Silne zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów

• Mile widziana znajomość programów projektowych Dialux, Relux

Oferujemy :

• Stabilne warunki zatrudnienia w organizacji o wysokich standardach działania

• Współpracę w dłuższej perspektywie czasowej

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dostęp do najnowszych technologii oświetleniowych w międzynarodowym środowisku

• Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy

Osoby zainteresowanie objęciem stanowiska, prosimy o przesłanie aplikacji (list motywacyjny i CV) na adres: rekrutacja@emiloo.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Igloo z siedzibą w Starym Wiśniczu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami

Partnerzy

Patronaty