Praca
12 cze 2016

Manager ds. kluczowych Klientów

Miloo-Electronics
województwo pomorskie, zachodniopomorskie, Poland
Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firma Miloo Electronics producent wysokiej jakości oświetlenia LED poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko

województwo pomorskie, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:

*nawiązywanie i rozwijanie długofalowych relacji handlowych
*zapewnianie wsparcia i doradztwa klientom firmy,
*przeprowadzanie i opracowywanie analiz technicznych produktów oświetleniowych,
*przygotowywanie oraz prezentację ofert handlowych,
*rozpoznawanie i definiowanie indywidualnych potrzeb Klienta oraz zastosowanie odpowiednich rozwiązań,
*aktywną sprzedaż produktów firmy oraz kompleksowa obsługa Klientów oparta o fachowe doradztwo,
*analizę i aktualizację wiedzy o branży i produktach,

Oferujemy kandydatom:
*stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat,
*ciekawą i pełną wyzwań pracę,
*możliwość ciągłego rozwoju,

Niezbędne narzędzia pracy
*szkolenia z zakresu branży oświetleniowej i technologii LED,
*bardzo dobrą atmosferę pracy,

Wymagania
*wykształcenie minimum średnie techniczne,
*znajomość technologii i rynku oświetlenia LED jako warunek konieczny,

*doświadczenie w rynku inwestycyjnym, szczególnie w pracy z biurami architektonicznymi i projektowymi
*mile widziane znajomość dokumentacji technicznej i tworzenia projektów oświetleniowych
*odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie
*prawo jazdy kat.B

Partnerzy

Patronaty