Praca
28 lut 2016

Inżynier ds. Techniczno-handlowych

RABBIT Sp z o.o.
Wrocław, Poland
Opis stanowiska

Oferta Pracy – Inżynier ds. Techniczno-handlowych

RABBIT Sp. z o.o. jest jednym z największych polskich producentów systemów do sterowania,  zarządzania i monitoringu oświetlenia ulicznego. Na rynku oświetleniowym firma niezmiennie działa od 1989 roku.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER DS. TECHNICZNO-HANDLOWYCH

Miejsce pracy: Wrocław

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:

  • nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie długofalowych relacji handlowych  w zakresie sterowania oświetleniem ulicznym
  • zapewnianie wsparcia i doradztwa handlowego klientom firmy
  • przygotowywanie oraz prezentację ofert handlowych
  • aktywną (na terenie całego kraju) sprzedaż produktów firmy oraz kompleksową obsługę klientów opartą o fachowe doradztwo techniczne

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne – elektryczne
  • znajomość rynku oświetleniowego – warunek konieczny
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (handlowym)
  • mile widziana znajomość dokumentacji technicznej CAD
  • odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę na pełny etat)
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet dodatkowych korzyści/benefitów/pakiet socjalny: w tym Karty Multisport

Zainteresowane osoby  prosimy o przesłanie ofert zawierających cv wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: rekrutacja@rabbit.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z póź. zm.).

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami

Partnerzy

Patronaty