LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
15 mar 2013 / Kanlux /

Nowe lampy ogrodowe serii DARSA EL firmy Kanluxa

W skład rodziny wchodzą dwa kinkiety ścienne i trzy słupki o wysokości 50 cm przeznaczone do zamontowania w podłożu – w sumie dostępnych jest pięć modeli w kolorze stali nierdzewnej. Kinkiet DARSA EL-135L-UP o strumień światła, który może być dowolnie skierowany w górę lub w dół oraz kinkiet DARSA EL-235T-UP, w którym strumień światła skierowany jest jednocześnie w dwóch kierunkach w górę i w dół, słupek DARSA EL-135, w którym strumień światła skierowany jest w dół po jednej stronie oprawy, DARSA EL-235A, w którym strumień światła skierowany jest w dół na różnych wysokościach po obu stronach oprawy i DARSA EL-235B, w którym strumień światła skierowany jest w dół po obu stronach na tej samej wysokości oprawy. DARSA EL odznacza się wysokim stopniem szczelności wynoszącym IP 44, a obudowa wykonana ze stali nierdzewnej pozwala na zamontować nowości na zewnątrz budynków bez względu na zaistniałe warunki pogodowe. Dzięki wymienionym zaletom DARSA EL nie traci pierwotnego wygląd i nadaje się do zamontowania na elewacjach budynków, do oświetlenia pomocniczego domów, altan czy biurowców, sprawdzi się także w oświetleniu ciągów spacerowych, terenów przydomowych parków i ogrodów.

Kanlux Darsa EL

Cechy produktów:

  • zasilanie 220-240 V~; 50/60 Hz
  • moc odpowiednio: max 35 W dla DARSA EL-135L-UP i DARSA EL-135 oraz 2 x max 35 W dla DARSA EL-235T-UP, DARSA EL-235A i DARSA EL-235B
  • źródło światła: żarówka JDR (w komplecie)
  • trzonek: GU10
  • IP 44
  • możliwość zastosowania wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń
  • I klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym
Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.