22 lut 2013 / Trilux Polska /

Aurista LED – modernizacja z gwiazdą

Aurista LED to oprawa do wbudowania, która łączy w sobie technologię LED i nowatorski układ optyczny. Specjalne odbłyśniki z przewodzącymi światło elementami tworzą pojedyncze gwiazdy świetlne, zapewniając wyjątkowy efekt.

Trilux Aurista LED

Wykorzystanie technologii LCL (Low-Contrast-Light) opracowanej przez firmę TRILUX sprawia, że oświetlenie w pomieszczeniu jest harmonijne i niezwykle przyjemne dla oka. Zwiększona zostaje bowiem powierzchnia świecąca, dzięki czemu kontrast między światłem a płaszczyznami wokół zostaje zredukowany. Ograniczona luminacja (dla kąta wypromieniowania światła powyżej 65° plasująca się na poziomie 1500 cd/m2) powoduje, że Aurista LED przystosowana jest m.in. do pomieszczeń, gdzie używa się monitorów komputerowych. Estetyczny wygląd i modułowa konstrukcja, sprawiają, że oprawa może być wykorzystywana do tworzenia dowolnych własnych aranżacji i optymalnych pakietów oświetleniowych AuristaDesign®. Należy dodać, że rozwiązanie to sprawdza się nie tylko w biurach.

Trilux Aurista LED

Wydajność w cenie

Technologia odbłyśników Aurista LED umożliwia oszczędność nawet do 55% energii w porównaniu do tradycyjnych opraw rastrowych. TRILUX oferuje trzy warianty – złożone z 5, 6 lub 7 modułów. Ich strumień świetlny wynosi odpowiednio 2800, 3300 lub 3800 lumenów, a pobór mocy 35, 45 i 47 Wat. Są one przystosowane do montażu w sufitach z wyciętymi otworami, bądź systemowych z widocznymi lub ukrytymi profilami nośnymi (o wielkości 600 x 600, 625 x 625, 300 x 1200 lub 312,5 x 1250 mm). Dodatkowym atutem jest możliwość zainstalowania oprawy za pomocą szybkiego złącza Linect, co jest bez wątpienia dużą korzyścią ułatwiającą montaż.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium