LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
22 lut 2013 / Concept Designers /

Stół z efektem głębi nieskończoności

Grupa Concept d3esigners pokazała na portalu społecznościowym Facebook swój nowy projekt, jakim jest stół z efektem głębi nieskończoności. Nowatorski mebel został w całości zaprojektowany oraz wykonany przez Michała Syncerza oraz Piotra Olszewskiego. Efekt głębi nieskończoności udało się uzyskać dzięki diodom LED RGB 5050 300 diod/5m (w zestawie z pilotem radiowym 10-przyciskowym).  

Concept designers stol

Stolik wykonany z materiałów drewnopodobnych o wymiarach 55x55x45cm jest dostępny standardowo w kolorze matowym białym, czarnym, zielonym, czerwonym. W opcji dodatkowej dostępne są również w kolorze z połyskiem białym, czerwonym, szarym. Na wierzchniej stronie znajduje się przezroczysta bezpieczna szyba zespolona. W ofercie efekt z nieskończonym odbiciem z wykorzystaniem taśm LED RGB 5050 300 diod/5m w zestawie z pilotem radiowym, dzięki któremu można dowolnie zmieniać kompozycje światła. Stół dodatkowo wyposażony w podwójne gniazdo USB. Opcjonalnie stół można wykonać z efektem nieskończoności w postaci taśm lub neonów elektroluminescencyjnych, po środku z ,,wysepką,, w dowolnej kombinacji. W ofercie znajdują się sterowniki które umożliwiają dotykową zmianę koloru świecenia LED RGB, zmianę koloru świecenia za pomocą telefonu komórkowego, a także sprzężenie z systemem domu inteligentnego BMS/KNX.

concept designers stol

concept designers stol

concept designers stol

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.