22 sty 2013 / Philips /

Nowa lampa warsztatowa Philips LED Penlight Premium

Zaawansowana technologicznie kieszon­kowa lampa warsztatowa Philips LED Penlight Premium to nowa propozycja dla warsztatów samochodowych. To także idealne rozwiązanie dla kierowców, którzy w awaryjnych sytuacjach potrzebują natychmiastowego oświetlenia.

Penlight Philips

Wyjątkowa moc, odporność na wstrząsy i wodoszczelność to tylko niektóre z zalet nowej lampy kieszonkowej Penlight Premium. Pomimo swych niewielkich rozmiarów charakteryzuje się ona mocą i funkcjonalnością, cechującą znacznie większe urządzenia. Jest to ulepszona wersja kieszonkowej lampki warsztatowej Penlight, wprowadzonej na rynek w 2011 roku. 

Za pomocą kilku diod LED nowa lampka wytwarza szeroką wiązkę światła o natężeniu 260 luksów, która zapewnia optymalne widzenie. Z kolei za wiązkę reflektorową odpowiada dioda LED Luxeon Rebel, która emituje światło o natężeniu 3600 luksów, co pozwala wyraźnie dostrzec elementy znajdujące się głęboko w podwoziu pojazdu. W Penlight Premium scalono podstawową koncepcję lampki kieszonkowej z niektórymi istotnymi funkcjami większych lamp warsztatowych. W efekcie Penlight Premium, mimo swoich niewielkich rozmiarów, charakteryzuje się bardzo dużą mocą.  Jednocześnie dzięki zastosowaniu diod LED, które emitują światło w naturalnych odcieniach kolorystycznych, lampa Premium Penlight sprawdza się nie tylko przy krótkich przeglądach, ale także znakomicie spełnia swą rolę przy dłuższych pracach konserwacyjnych, nie męcząc przy tym wzroku. Łatwość obsługi lampki sprawia, że znajduje ona zastosowanie nie tylko w profesjonalnych warsztatach samochodowych, ale też w garażu i samochodzie każdego kierowcy.

Obudowę urządzenia zmieniono z plastikowej na metalową, która jest bardziej wytrzymała. Dzięki temu Penlight Premium jest odporna na wodę, kurz i wstrząsy.

Penlight philips

Lampkę wyposażono również w wygodny, ruchomy uchwyt z miękkiej gumy, który z kolei uzupełniono o magnes. Możliwe jest więc umieszczenie lampy na przykład na spodniej stronie maski silnika i korzystanie z niej bez użycia rąk. Można również zmieniać kierunek wiązki światła bez konieczności przesuwania lampki.

Lampa Penlight Premium ładowana jest po podłączeniu do prądu, przy użyciu ładowarki samochodowej o napięciu zasilania 12 V lub przez port USB. Ładowanie przebiega szybko, a w przypadku pełnego wyczerpania akumulatora, trwa tylko dwie godziny. Urządzenie wyposażono w specjalny wskaźnik, który poz­wala monitorować postęp ładowania. Zestaw zawiera solidny pojemnik do przechowywania, w którym znajdują się również akcesoria do ładowania. Penlight Premium jest już dostępna w sprzedaży.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium