13 lis 2012 / Toshiba /

Toshiba wypuszcza nowy zamiennik MR16 LED dla 50W lamp halogenowych

Toshiba, dostawca wysokowydajnych produktów LED, wypuściła nową serię zamienników LED dla 50W lamp halogenowych, stosowanych w handlu - w wystawach sklepowych oraz aplikacjach mieszkaniowych. Seria MR16 GU5.3 500 LED jest przeznaczona do użytku przez projektantów oświetlenia, architektów i zarządców obiektu. Lampy nie posiadają obecnie certyfikacji Energy Star, lecz Toshiba deklaruje, że przechodzą one odpowiednie testy w celu uzyskania certyfikatu. 

 

Nowe lampy MR16 są przyciemniane i zużywają 9.1W, odznaczając się przy tym znaczą oszczędnością energii w porównaniu do lamp halogenowych. MR16 emitują do 70% mniej promieniowania UV i zużywają do 80% mniej energii niż lampy halogenowe, generując przy tym strumień wynoszący ponad 500 lm. Nowe MR16 są przeznaczone dla aplikacji wymagających kierunkowego światła, takich jak kinkiety, wiszące i wpuszczane oprawy sufitowe, czy lampy biurkowe.

 

Ledówki są dostępne w różnych wersjach temperatury barwowej (2700K, 3000K i 4000K), kątach świecenia (25° i 35°) oraz CBCP 2510 cd i 1410 cd.

"50W lampy halogenowe jest skierowane do profesjonalistów oświetlenia i przeznaczone do użytku w oświetleniu ekspozycji sklepowych, a także zastosowań domowych," powiedział Peter DallePezze, wiceprezes ds. Marketingu i Rozwoju Produktów LED w Toshiba International Corporation. "Wypuszczając ekwiwalent MR16 50-watt poszerzamy naszą ofertę lamp LED dostarczając projektantom oświetlenia, architektom i kierownictwu obiektu kompletne rozwiązanie LED."

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium