13 lis 2012 / Toshiba /

Toshiba wypuszcza nowy zamiennik MR16 LED dla 50W lamp halogenowych

Toshiba, dostawca wysokowydajnych produktów LED, wypuściła nową serię zamienników LED dla 50W lamp halogenowych, stosowanych w handlu - w wystawach sklepowych oraz aplikacjach mieszkaniowych. Seria MR16 GU5.3 500 LED jest przeznaczona do użytku przez projektantów oświetlenia, architektów i zarządców obiektu. Lampy nie posiadają obecnie certyfikacji Energy Star, lecz Toshiba deklaruje, że przechodzą one odpowiednie testy w celu uzyskania certyfikatu. 

 

Nowe lampy MR16 są przyciemniane i zużywają 9.1W, odznaczając się przy tym znaczą oszczędnością energii w porównaniu do lamp halogenowych. MR16 emitują do 70% mniej promieniowania UV i zużywają do 80% mniej energii niż lampy halogenowe, generując przy tym strumień wynoszący ponad 500 lm. Nowe MR16 są przeznaczone dla aplikacji wymagających kierunkowego światła, takich jak kinkiety, wiszące i wpuszczane oprawy sufitowe, czy lampy biurkowe.

 

Ledówki są dostępne w różnych wersjach temperatury barwowej (2700K, 3000K i 4000K), kątach świecenia (25° i 35°) oraz CBCP 2510 cd i 1410 cd.

"50W lampy halogenowe jest skierowane do profesjonalistów oświetlenia i przeznaczone do użytku w oświetleniu ekspozycji sklepowych, a także zastosowań domowych," powiedział Peter DallePezze, wiceprezes ds. Marketingu i Rozwoju Produktów LED w Toshiba International Corporation. "Wypuszczając ekwiwalent MR16 50-watt poszerzamy naszą ofertę lamp LED dostarczając projektantom oświetlenia, architektom i kierownictwu obiektu kompletne rozwiązanie LED."

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.