16 paź 2012 / Neonica /

Taśma LED CREE z Systemem CCS od firmy Neonica

Taśma Neonica LED Professional bo to o niej mowa – jest najnowszym produktem opracowanym i wyprodukowanym przez firmę Neonica. To nowatorskie i unikalne na polskim rynku rozwiązanie powstało w wyniku połączenia niezawodnych wysokowydajnych diod CLM3 światowego lidera LED – amerykańskiej firmy CREE oraz innowacyjnego pomysłu polskiego producenta oświetlenia LED – firmy Neonica polegającego na zastosowaniu systemu CCS w taśmie LED.

Taśma LED

Nowatorski CCS System (Constant Current Stabilization) zapewnia doskonałą stabilizację prądową każdego z modułów taśmy LED przez co nie tylko zdecydowanie wydłuża jej żywotność do niewyobrażalnych 250 000 godzin (ponad 25 lat !!!), ale również znacząco podnosi jakość emitowanego światła. Wbudowany system CCS skutecznie eliminuje wszystkie dotychczasowe problemy, z którymi spotykają się inni producenci lub importerzy taśm LED. System CCS gwarantuje najwyższą powtarzalność barwy oraz równomierne natężenie światła każdej diody LED. System CSS eliminuje rozbieżności w kolorach sąsiadujących diod LED, ponieważ każda dioda otrzymuje jednakowe napięcie i prąd.

Trzeba przyznać, iż najnowszy produkt firmy Neonica to jakość sama w sobie ponieważ opracowując nową taśmę LED Neonica pomyślała o wielu aspektach konstrukcyjnych i technologicznych. Zastosowany został między innymi specjalnie wzmocniony podwójny podkład FPC, który zapewnia wysoką wytrzymałość taśmy zarówno pod względem parametrów mechanicznych, termicznych oraz  elektrycznych. Bardzo wysoki współczynnik oddawania barw CRI>80 w pełni podkreśla i odzwierciedla rzeczywiste kolory oświetlanych przedmiotów. Światło jest bardzo przyjemne i w maksymalnym stopniu zbliżone do naturalnego.

Pomimo, że taśma Neonica LED Professional została opracowana w oparciu o analizę potrzeb wielu specjalistycznych branż, jej zastosowanie nie ogranicza się tylko do profesjonalnego użytku. Dzięki łatwemu i szybkiemu montażowi oraz doskonałym parametrom świetlnym może służyć nie tylko do podświetlania ale również oświetlania wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Wysoką jakość oraz najlepsze na rynku parametry świetlne gwarantują laboratoryjne testy każdej produkowanej partii, co pozwala Neonice zapewnić niespotykaną na rynku 5 letnią gwarancję swego najnowszego produktu.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium