14 wrz 2012 / Philips /

Nowa LUXEON H50-2 LED o poprawionej skuteczności

Dzięki skuteczności wynoszącej ponad 80 lumenów na wat, LUXEON H50-2 poprawiają wydajność istniejącej serii LUXEON H 50V LED o 27%. Nowe diody zapewniają o 10% więcej lumenów na wat i o 30% procent wyższy strumień świetlny niż inne produkty wiodących producentów, jak również konserwację strumienia, znacznie wykraczającą poza rygorystyczne wymagania ENERGY STAR®. Zaprojektowana dla aplikacji o ograniczonej przestrzeni, LUXEON H50-2 charakteryzują się niewielkimi wymiarami i możliwością pracy ze stosunkowo wysokim napięciem 50 V DC.

Luxeon h50 2

W odróżnieniu od innych wysokonapięciowych produktów LED, każda LUXEON H50-2 LED jest testowana i binowana w 85 stopniach Celsjusza w celu zagwarantowania jej wydajności w warunkach roboczych. Kompaktowa forma diody pomoże obniżyć koszty związanych z projektowaniem lamp typu kandelabr, a także GU10, stosowanych do równomiernego oświetlenia m.in. kabin oraz szafek.

“Nieustannie współpracujemy z naszymi klientami, pomagająca im mierzyć się z wyzwaniami, jakie napotykają na rynku. Dlatego wprowadzamy nasze innowacyjne LED typu package, takie jak LUXEON H50-2,” powiedział Viji Krishnamurthy, Product Manager w Philips Lumileds. “Nowa LED współpracuje z prostymi, wysoce wydajnymi driverami, umożliwiając projektantom oświetlenia tworzenie unikalnych kształtów lamp w niższych cenach i z zachowaniem wydajności i jakości diod LUXEON.”

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium