17 sie 2012 / Cree /

Oprawy LED od Cree oświetliły szkoły publiczne

Produkty SSL firmy Cree pomogą zespołowi szkół ograniczyć zużycie energii o 139,000 kWh rocznie i dostosować się do wymogów zrównoważonego rozwoju okręgu.

oświetlenie szkół

Obwód Szkół Publicznych w Newport News w stanie Wirginia zainstalował w siedmiu swoich placówkach 185 zewnętrznych opraw SSL od Cree. Oparte na LED oświetlenie zastąpiło 189 wysokoprężnych lamp sodowych i 150 lamp żarowych. Szkoła szacuje, że modernizacja oświetlenia przyniesie roczne oszczędności kosztów związanych z oświetleniem siedmiu szkół na poziomie 65%. Zużycie energii obniży się o 139,000 kWh rocznie, co odpowiada ograniczeniu emisji dwutlenku węgla o 191,000 funtów (ok. 87 ton).

oświetlenie szkół

Władze szkolne spodziewają się zwrotu z inwestycji w ciągu 3 lat i oszczędności kosztów operacyjnych w ciągu wielu kolejnych lat. "To energooszczędne oświetlenie praktycznie eliminuje koszty związane z konserwacją, zapewniając miastu duże oszczędności i odzwierciedlając zaangażowanie lokalnej społeczności w zrównoważony rozwój okręgu”," powiedział Keith Webb, dyrektor wykonawczy Obwodu Szkół Publicznych w Newport News. „Oświetlenie LED pomaga realizować nam nasze cele związane z poprawą jakości szkolnego środowiska, przy równoczesnych oszczędnościach dla szkół."

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium