LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
17 sie 2012 / Cree /

Oprawy LED od Cree oświetliły szkoły publiczne

Produkty SSL firmy Cree pomogą zespołowi szkół ograniczyć zużycie energii o 139,000 kWh rocznie i dostosować się do wymogów zrównoważonego rozwoju okręgu.

oświetlenie szkół

Obwód Szkół Publicznych w Newport News w stanie Wirginia zainstalował w siedmiu swoich placówkach 185 zewnętrznych opraw SSL od Cree. Oparte na LED oświetlenie zastąpiło 189 wysokoprężnych lamp sodowych i 150 lamp żarowych. Szkoła szacuje, że modernizacja oświetlenia przyniesie roczne oszczędności kosztów związanych z oświetleniem siedmiu szkół na poziomie 65%. Zużycie energii obniży się o 139,000 kWh rocznie, co odpowiada ograniczeniu emisji dwutlenku węgla o 191,000 funtów (ok. 87 ton).

oświetlenie szkół

Władze szkolne spodziewają się zwrotu z inwestycji w ciągu 3 lat i oszczędności kosztów operacyjnych w ciągu wielu kolejnych lat. "To energooszczędne oświetlenie praktycznie eliminuje koszty związane z konserwacją, zapewniając miastu duże oszczędności i odzwierciedlając zaangażowanie lokalnej społeczności w zrównoważony rozwój okręgu”," powiedział Keith Webb, dyrektor wykonawczy Obwodu Szkół Publicznych w Newport News. „Oświetlenie LED pomaga realizować nam nasze cele związane z poprawą jakości szkolnego środowiska, przy równoczesnych oszczędnościach dla szkół."

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.