14 sie 2012 / Cree /

Cree poszerza serię CR o nowe downlighty LED

Lider oświetlenia LED – Cree, Inc. wypuścił nowe downlighty CR4™ LED. Dzięki poprawie jakości koloru, łatwości użytkowania i zwiększeniu wydajności produktu firma mogła zaatakować bariery kosztowe w celu upowszechnienia oświetlenia LED. Nowy sześciocalowy downlight CR6™ zużywa 87 procent mniej energii niż jego żarowy odpowiednik i zapewnia zwrot z inwestycji w komercyjnych instalacjach w ciągu mniej niż jednego roku.

Nowy downlight CR4™ LED firmy Cree charakteryzuje się jasnością 575 lm i wyjątkowym CRI 90+. Skuteczność świetlna produktu to ponad 60 lm/W. Oba nowe produkty są zasilane opracowaną przez Cree technologią TrueWhite®, dzięki której generują piękne światło, zachowują spójność kolorów i utrzymują wysoką skuteczność świetlną znacznie przewyższające jego trwałość znamionową. Nowe downlighty z łatwością można instalować w większości standardowych 4- i 6-calowych obudowach wnękowych co sprawia, że seria Cree®CR LED jest idealna zarówno do użytku mieszkalnego, jak i komercyjnego oraz nowych lub modernizowanych aplikacji. Downlight CR4 LED zapewnia 575 lumenów i ponad 60 lumenów na wat mocy i jest bezpośrednim zamiennikiem dla żarowych 4-calowych downligtów 50 Watt. Downlight CR6 LED charakteryzuje się jasnością 800 lumenów i skutecznością świetlną do 67 lumenów na wat i jest odpowiednikiem 6-calowych downligtów żarowych. Seria CR jest ściemniana w 5 procentach, a jej żywotność wynosi 50,000 godzin. Produkty objęte są 5-letnią gwarancją. 

“Poszerzyliśmy serię downligtów Cree CR, żeby mogły służyć szerszemu zestawowi aplikacji oświetleniowych,” powiedział Gary Trott, wiceprezes ds. zarządzania produktem w Cree lighting. “Cree łączy wszystkie zalety oświetlenia LED przeznaczonego zarówno dla właścicieli domów, jak i przedsiębiorstw. Od niskiej początkowej inwestycji do łatwej instalacji, wyjątkowej jakości światła i znaczących oszczędności kosztów operacyjnych. ”
Nowa seria CR spełnia zarówno mieszkalne, jak i komercyjne standardy ENERGY STAR®. Wyższa wydajność otwiera możliwości dla większego popytu i dalszego obniżania cen produktów LED w celu ich powszechnego przyjęcia.  

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium