LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
14 sie 2012 / Cree /

Cree poszerza serię CR o nowe downlighty LED

Lider oświetlenia LED – Cree, Inc. wypuścił nowe downlighty CR4™ LED. Dzięki poprawie jakości koloru, łatwości użytkowania i zwiększeniu wydajności produktu firma mogła zaatakować bariery kosztowe w celu upowszechnienia oświetlenia LED. Nowy sześciocalowy downlight CR6™ zużywa 87 procent mniej energii niż jego żarowy odpowiednik i zapewnia zwrot z inwestycji w komercyjnych instalacjach w ciągu mniej niż jednego roku.

Nowy downlight CR4™ LED firmy Cree charakteryzuje się jasnością 575 lm i wyjątkowym CRI 90+. Skuteczność świetlna produktu to ponad 60 lm/W. Oba nowe produkty są zasilane opracowaną przez Cree technologią TrueWhite®, dzięki której generują piękne światło, zachowują spójność kolorów i utrzymują wysoką skuteczność świetlną znacznie przewyższające jego trwałość znamionową. Nowe downlighty z łatwością można instalować w większości standardowych 4- i 6-calowych obudowach wnękowych co sprawia, że seria Cree®CR LED jest idealna zarówno do użytku mieszkalnego, jak i komercyjnego oraz nowych lub modernizowanych aplikacji. Downlight CR4 LED zapewnia 575 lumenów i ponad 60 lumenów na wat mocy i jest bezpośrednim zamiennikiem dla żarowych 4-calowych downligtów 50 Watt. Downlight CR6 LED charakteryzuje się jasnością 800 lumenów i skutecznością świetlną do 67 lumenów na wat i jest odpowiednikiem 6-calowych downligtów żarowych. Seria CR jest ściemniana w 5 procentach, a jej żywotność wynosi 50,000 godzin. Produkty objęte są 5-letnią gwarancją. 

“Poszerzyliśmy serię downligtów Cree CR, żeby mogły służyć szerszemu zestawowi aplikacji oświetleniowych,” powiedział Gary Trott, wiceprezes ds. zarządzania produktem w Cree lighting. “Cree łączy wszystkie zalety oświetlenia LED przeznaczonego zarówno dla właścicieli domów, jak i przedsiębiorstw. Od niskiej początkowej inwestycji do łatwej instalacji, wyjątkowej jakości światła i znaczących oszczędności kosztów operacyjnych. ”
Nowa seria CR spełnia zarówno mieszkalne, jak i komercyjne standardy ENERGY STAR®. Wyższa wydajność otwiera możliwości dla większego popytu i dalszego obniżania cen produktów LED w celu ich powszechnego przyjęcia.  

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.