17 lip 2012 / Schreder /

Nowa realizacja firmy Schreder na oprawach PERLA i PIANO

Firma Schreder ma przyjemność zaprezentować swoją kolejną realizację na oprawach ledowych typu PERLA oraz PIANO. Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy jest jedną z najważniejszych jednostek Instytutu, w której prowadzona jest główna działalność naukowa, dydaktyczna i kliniczna. Znajduje się ono w Kajetanach, 20 km od centrum Warszawy. Na terenie ośrodka zostały wymienione stare instalacje oświetleniowe i zastąpione nowymi oprawami typu Perla oraz Piano.

Schreder Perle Piano

Do projektu zostały użyte oprawy dekoracyjne PERLA w ilości 47 sztuk (PERLA 64xHP i 48xHP) oraz oprawy PIANO – 21 sztuk (32xHP).
Bogactwo konfiguracji oraz różnorodność pod względem fotometrycznym potwierdzają istotną rolę oprawy PERLA w kreowaniu miejskiej przestrzeni publicznej. Oprawy Piano zostały wyposażone w układ umożliwiający redukcje strumienia świetlnego (mocy). Redukcja mocy zapewnia optymalną wartość strumienia świetlnego zgodną z godzinami pracy instytutu. Natomiast zastosowanie sterowania w oprawach pozwoliło uzyskać również oszczędności finansowe i ograniczyło emisje dwutlenku węgla do atmosfery.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium