LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
17 lip 2012 / Schreder /

Nowa realizacja firmy Schreder na oprawach PERLA i PIANO

Firma Schreder ma przyjemność zaprezentować swoją kolejną realizację na oprawach ledowych typu PERLA oraz PIANO. Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy jest jedną z najważniejszych jednostek Instytutu, w której prowadzona jest główna działalność naukowa, dydaktyczna i kliniczna. Znajduje się ono w Kajetanach, 20 km od centrum Warszawy. Na terenie ośrodka zostały wymienione stare instalacje oświetleniowe i zastąpione nowymi oprawami typu Perla oraz Piano.

Schreder Perle Piano

Do projektu zostały użyte oprawy dekoracyjne PERLA w ilości 47 sztuk (PERLA 64xHP i 48xHP) oraz oprawy PIANO – 21 sztuk (32xHP).
Bogactwo konfiguracji oraz różnorodność pod względem fotometrycznym potwierdzają istotną rolę oprawy PERLA w kreowaniu miejskiej przestrzeni publicznej. Oprawy Piano zostały wyposażone w układ umożliwiający redukcje strumienia świetlnego (mocy). Redukcja mocy zapewnia optymalną wartość strumienia świetlnego zgodną z godzinami pracy instytutu. Natomiast zastosowanie sterowania w oprawach pozwoliło uzyskać również oszczędności finansowe i ograniczyło emisje dwutlenku węgla do atmosfery.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.