5 lip 2012 / Philips /

Nowa dioda LUXEON Z

Nowa zminiaturyzowana rodzina Power LED firmy Philips Lumileds zapewni większą elastyczność podczas projektowania  rozwiązań oświetleniowych nowej generacji.

Nowy LUXEON Z o wymiarach obudowy o 80 % mniejszych od obudów tradycyjnych diod Power LED,  jest obecnie najmniejszą diodą oferującą tak duże natężenie światła. Wynoszący zaledwie 2.2 mm²  i dostępny w całym spektrum kolorów, w tym bieli , LUXEON Z oferuje projektantom opraw oświetleniowych najwyższe dostępne na rynku natężenie światła, dochodzące do wartości z przedziału od 440 do 670 lumenów, w zależności od barwy.

Luxeon Z

Ultrakompaktowe obudowy LUXEON Z gwarantują projektantom większą elastyczność podczas projektowania opraw, pomagając wyznaczać granice kolejnej generacji opraw oświetleniowych. Nowe LUXEON Z pozwalają na zastosowanie zintegrowanego podejścia, zrywającego z obecnymi paradygmatami w projektowaniu opraw. W odróżnieniu od innych produktów dostępnych na rynku, LUXEON Z wykracza poza ograniczenia typowej obudowy 2x2, umożliwiając projektantom  tworzyć specjalistyczne matryce świetlne jedno lub wielo kolorowe w rozmaitych konfiguracjach. Gęstość upakowania diod może wynieść nawet 250 LEDów na powierzchni 1 cala kwadratowego.  Dzięki specjalnej nie zhermetyzowanej obudowie chipy łatwiej dostosowywać do niestandardowych optyk, eliminując konieczność stosowania dodatkowych soczewek. Uproszczenie projektowania i rozwoju oświetlenia typu wall-washers, moving head spotlights itd., umożliwi specjalistom od oświetlenia stosowanego w branży rozrywkowej, architektonicznej i oświetlenia specjalistycznego modułowe podejście w opracowywaniu produktów.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium