20 maj 2012 / Optogan /

Optogan wkracza na włoski rynek oświetlenia z LEDisOne

Wraz z podpisaniem umowy z certyfikowanym dystrybutorem LEDisOne, specjalizującym się w oświetleniu LED, Optogan wkracza na rynek oświetlenia we Włoszech.

Dla Optogan ekspansja działalności na Włochy była priorytetowym celem, ponieważ kraj ten uważany jest za macierzysty rynek oświetlenia architektonicznego. „Włochy zawsze były w czołówce jeśli chodzi o oświetlenie SSL i przyjęcie nowych technologii oraz trendów w oświetleniu wewnętrznym,“ powiedział Ove Sörensen, kierownik ds. rozwoju biznesu w Optogan GmbH. “Potencjał lamp i opraw oświetleniowych opartych na LED jest w tym kraju na tak wysokim poziomie, że nie możemy pozwolić sobie na to, aby pominąć ten strategiczny rynek.” Poza oświetleniem architektonicznym i lampami typu retrofit, LEDisOne skupi się również na oświetleniu boisk sportowych oraz reflektorach. Lokalne kluby oraz stowarzyszenia sportowe już wyraziły zainteresowanie współpracą. “Do tej pory naszymi klientami byli głównie projektanci, architekci, przemysłowcy oraz władze publiczne, ale naszym długoterminowym celem jest współpraca z rządem i wdrażanie energooszczędnych projektów dla miast”, powiedział Gabriele Demaria, Dyrektor Zarządzający w LEDisOne. “W ciągu kolejnego roku planujemy utworzenie struktury firmy oraz dodatkowych miejsc pracy. Jesteśmy przekonani, że w Optogan znaleźliśmy właściwego partnera do realizacji naszych ambitnych planów.”

Na uroczystości z okazji Wielkiego Otwarcia, która odbyła się w Varese, niedaleko Mediolanu, LEDisOne gościł ponad 100 oficjalnych gości, polityków, architektów, przedstawicieli przemysłu i środowiska uniwersyteckiego.

Gabriele Demaria, Dyrektor Zarządzający LEDisOne prezentuje produkty Optogan

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium