LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
4 maj 2012 / Cree /

Oprawy Cree Aeroblades

Cree wprowadza serię opraw Aeroblades stanowiącą dowód na nieustanną ewolucję zewnętrznego oświetlenia LED. Oparte na zaawansowanej technologii Cree BetaLED® i wykorzystujące najwyższy system kontroli optycznej NanoOptic® oprawy Aeroblades reprezentują innowacje i wzornictwo na najwyższym poziomie. Zaprojektowana i skonstruowana przez Speirs + Major - jedną z wiodących światowych firm projektujących oświetlenie, seria opraw Aeroblades charakteryzuje się śmiałym podejściem do oświetlenia ulic i terenów. Dzięki wdrożeniu technologii LED przy jednoczesnym zoptymalizowaniu zarządzania termicznego, kontroli optycznej, wydajności oraz długowieczności, oprawy Aeroblades rewolucjonizują zewnętrzne oświetlenie. “Podczas kiedy inni zajmują się projektowaniem konwencjonalnych wzorów i konstruowaniem standardowych opraw, my stosujemy rewolucyjną technologię, która pozwoliła nam wyzbyć się wszelkich uprzedzeń na temat wyglądu opraw zewnętrznych,” powiedział Keith Bradshaw, dyrektor Speirs + Major. “Wynikiem tego są oprawy Aeroblades, które zrewolucjonizowały myślenie na temat wyglądu i wydajności opraw oświetlenia zewnętrznego LED. To co osiągnęliśmy było możliwe tylko dzięki diodom LED i innowacyjnej technologii Cree.”

Cree Aeroblades

Unikalna modułowa konstrukcja opraw serii Aeroblades zapewnia bezprecedensową wszechstronność i precyzję aplikacji zewnętrznych. Dzięki modułowej konstrukcji oprawy ilość ostrzy może być dopasowywana do indywidualnych i specyficznych potrzeb klienta, który może je dodawać lub usuwać w zależności od tego, ile potrzebuje światła. Technologia NanoOptics umożliwia z kolei regulację i kontrolę strumienia świetlnego. Przełom inżynieryjny obejmuje również innowacyjny system zarządzania termicznego, który umożliwił zwiększenie mocy strumienia, większą spójność koloru i znaczny wzrost żywotności lamp. Wszystkie oprawy posiadają opcje przyciemniania 0-10V i są zaprojektowane, aby utrzymywać strumień światła na poziomie L70 nawet przy żywotności wynoszącej 80,000 godzin. Oprawy zostały objęte pięcioletnią gwarancją.

Cree Aeroblades

Aeroblades będą początkowo dostępne w ponad 300 kombinacjach, w tym: w wersji z dwoma, czterema i sześcioma ostrzami, czterech temperaturach barwowych (3000K, 3500K, 4000K i 5700K), w trzech wersjach mocowań (na słupie i na ścianie budynku) oraz siedmiu kolorach wykończenia.

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.