4 maj 2012 / Cree /

Oprawy Cree Aeroblades

Cree wprowadza serię opraw Aeroblades stanowiącą dowód na nieustanną ewolucję zewnętrznego oświetlenia LED. Oparte na zaawansowanej technologii Cree BetaLED® i wykorzystujące najwyższy system kontroli optycznej NanoOptic® oprawy Aeroblades reprezentują innowacje i wzornictwo na najwyższym poziomie. Zaprojektowana i skonstruowana przez Speirs + Major - jedną z wiodących światowych firm projektujących oświetlenie, seria opraw Aeroblades charakteryzuje się śmiałym podejściem do oświetlenia ulic i terenów. Dzięki wdrożeniu technologii LED przy jednoczesnym zoptymalizowaniu zarządzania termicznego, kontroli optycznej, wydajności oraz długowieczności, oprawy Aeroblades rewolucjonizują zewnętrzne oświetlenie. “Podczas kiedy inni zajmują się projektowaniem konwencjonalnych wzorów i konstruowaniem standardowych opraw, my stosujemy rewolucyjną technologię, która pozwoliła nam wyzbyć się wszelkich uprzedzeń na temat wyglądu opraw zewnętrznych,” powiedział Keith Bradshaw, dyrektor Speirs + Major. “Wynikiem tego są oprawy Aeroblades, które zrewolucjonizowały myślenie na temat wyglądu i wydajności opraw oświetlenia zewnętrznego LED. To co osiągnęliśmy było możliwe tylko dzięki diodom LED i innowacyjnej technologii Cree.”

Cree Aeroblades

Unikalna modułowa konstrukcja opraw serii Aeroblades zapewnia bezprecedensową wszechstronność i precyzję aplikacji zewnętrznych. Dzięki modułowej konstrukcji oprawy ilość ostrzy może być dopasowywana do indywidualnych i specyficznych potrzeb klienta, który może je dodawać lub usuwać w zależności od tego, ile potrzebuje światła. Technologia NanoOptics umożliwia z kolei regulację i kontrolę strumienia świetlnego. Przełom inżynieryjny obejmuje również innowacyjny system zarządzania termicznego, który umożliwił zwiększenie mocy strumienia, większą spójność koloru i znaczny wzrost żywotności lamp. Wszystkie oprawy posiadają opcje przyciemniania 0-10V i są zaprojektowane, aby utrzymywać strumień światła na poziomie L70 nawet przy żywotności wynoszącej 80,000 godzin. Oprawy zostały objęte pięcioletnią gwarancją.

Cree Aeroblades

Aeroblades będą początkowo dostępne w ponad 300 kombinacjach, w tym: w wersji z dwoma, czterema i sześcioma ostrzami, czterech temperaturach barwowych (3000K, 3500K, 4000K i 5700K), w trzech wersjach mocowań (na słupie i na ścianie budynku) oraz siedmiu kolorach wykończenia.

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium