18 kwi 2012 / LED Light for You /

LED Light for You na Light+Building we Frankfurcie

16 członków sieci “LED Light for you" (LLFY) uczestniczy w największych na świecie targach oświetlenia i budownictwa Light+Building 2012 we Frankfurcie nad Menem. Zgodnie z mottem "Ty masz pomysł – my mamy rozwiązanie” partnerzy Osram demonstrują, w jaki sposób architekci, konsultanci ds. oświetlenia i projektanci opraw mogą korzystać z certyfikowanej wiedzy członków LLFY. Od momentu powstania w 2006 LLFY świadczy profesjonalne wsparcie w kwestii oświetlenia LED.

LED light for you

“Ty masz pomysł – my mamy rozwiązanie” to motto partnerów sieci "LED Light for you". Podczas trwających targów Light+Building 16 międzynarodowych partnerów sieci "LED Light for you" demonstruje osobom zawodowo związanym z branżą, jak również nowicjuszom, w jaki sposób rozwijać i wdrażać poszczególne rozwiązania oświetleniowe LED. Wielu producentom rozwiązań oświetleniowych nie udaje się bowiem wykorzystać pełnego potencjału innowacyjnego oświetlenia LED, które oferuje praktycznie nieograniczoną gamę wzorów i zastosowań. Sieć LLFY zbudowana jest z ponad 90 certyfikowanych partnerów z całego świata, którzy za swój cel przyjęli udzielanie fachowych porad z zakresu rozwoju standardowych rozwiązań i wdrażania wyjątkowych pomysłów ze szczególnym uwzględnieniem pola aplikacji i indywidualnych wymogów.

Certyfikowane ekspertyzy – od fachowców dla fachowców
"LED Light for you" to platforma wymiany wiedzy zawierająca porady wyłącznie od wykwalifikowanych partnerów specjalizujących się w optyce, odprowadzaniu ciepła, elektronice oraz integratorach systemów. Wszyscy partnerzy założonej z inicjatywy Osram w 2006 sieci, zostali poddani obszernemu procesowi certyfikacji i przechodzą ciągłe szkolenia. 
"Eksperci naszej sieci są specjalistami w takich dziedzinach jak projektowanie optyki, zarządzanie ciepłem i integratory systemów. Oferując szeroką specjalistyczną wiedzę, są gotowi nieść pomoc we wszystkich problemach związanych z oświetleniem LED i zapewnić wsparcie w zakresie wdrażania nowych rozwiązań. Zamiast prowadzenia własnych badań, klienci mogą przedstawić swoje pomysły naszej sieci, a odpowiedni partner skontaktuje się z nimi bezpośrednio. Trzeba zaznaczyć, że każdy projekt objęty jest ścisłą tajemnicą tak, aby zagwarantować naszym klientom, że ich wyjątkowe pomysły pozostaną wyjątkowe” - powiedział Sebastian Lyschick, Project Manager LLFY w OSRAM Opto Semiconductors

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium