3 kwi 2012 / Cree /

Oświetlenie LED szkoły

Monroe Elementary School w Everett, w stanie Waszyngton, zamontowała niedawno prawie 450 opraw LED od Cree, przez co stała się pierwszą szkołą w obwodzie szkół publicznych w Everett, w której przeważającym oświetleniem jest LED. Oprawy LR24™ LED troffer firmy Cree rozświetliły nowo przebudowany, dwupiętrowy budynek szkolny, w którym uczy się około 600 uczniów. 

Cree LED troffer

“Przeglądaliśmy oferty z oprawami LED wielu producentów, lecz tylko oprawy Cree spełniały nasze oczekiwania związane z wysoką jakością światła oraz małymi kosztami utrzymania oświetlenia” powiedział Harold Beumel, dyrektor infrastruktury i planowania przy obwodzie szkół publicznych w Everet. “Ponieważ oświetlenie LED jest niezwykle wydajne, a jego żywotność wynosi 50,000 godzin, Monroe Elementary School powinna niebawem zacząć obserwować oszczędności, wynikające z redukcji konsumpcji energii oraz zmniejszonych kosztów konserwacji. Oprawy Cree® LR24 emitują spójne jasne światło, dzięki któremu szkoła może dodatkowo realizować cele związane z zapewnieniem dzieciom jak najlepszych warunków do uczenia się.”  Zarząd Everett Public Schools zaczął rozważać całkowite przejście zespołu szkół na oświetlenie LED, po tym jak zdano sobie sprawę z korzyści, jakie przyniosła modernizacja systemów oświetlenia w przekształconych na klasy ogólne salach warsztatowych Heatherwood Middle School. Będąc w posiadaniu wyników dotyczących użytkowania nowego oświetlenia LED i zestawiając je z danymi technicznymi opraw LED innych producentów, zarząd szkoły zdecydował, że tylko oprawy Cree LR24 pomogą zredukować koszty związane z konserwacją lamp i pozwolą uniknąć przerw w korzystaniu z klas lekcyjnych. 

Szkoły Publiczne w Everett kontynuują modernizację oświetlenia, a całkowite przejście szkół na energooszczędne oświetlenie LED ma zakończyć się w 2012 roku. “Właściwe oświetlenie ma zasadnicze znaczenie dla środowiska wewnątrzszkolnego,” powiedział Al Safarikas, dyrektor marketingu w Cree. “Nasze rozwiązania oświetleniowe przynoszą instytucjom oświatowo-wychowawczym wiele korzyści. Nie tylko oferują uczniom znacznie lepsze, w zestawieniu z oświetleniem fluorescencyjnym, warunki do uczenia się, ale także pomagają szkołom w znaczny sposób redukować koszty związane z konserwacją oświetlenia oraz zużyciem energii elektrycznej. Dzięki temu mogą one inwestować zaoszczędzone pieniądze w inne szkolne projekty.” 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium