LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
12 mar 2012 / Wojnarowscy /

Spectrum LED Integra w hotelu Zameczek

Zintegrowane oprawy oświetleniowe Spectrum LED Integra zostały zamontowane w ekskluzywnym i stylizowanym hotelu Zameczek w Książu Wielkim. Instalacja nowego oświetlenia nadała temu urokliwemu miejscu wręcz bajkowej atmosfery wypełniając je magiczną feerią barw.

oświetlenie hotelu

Inwestycja w Zameczku pokazuje pełen wachlarz możliwości, jakie posiadają oprawy RGB współpracujące z nowoczesnym pilotem sterującym PlayEmotion. Sterowanie za pomocą pilota umożliwia wydobycie dynamiki kolorów i akcentów świetlnych, które podkreślają piękno tego stylowego miejsca. Jeden pilot obsługuje dziewięć opraw RGB z serii Lyssé zamontowanych w różnych miejscach na terenie hotelu i oświetlających elewację budynku , logo przy wjeździe od strony ulicy oraz małą architekturę w ogrodzie. Dodatkowo, intrygującą grę światłą białego ciepłego i zimnego na elewacji budynku zapewnia czternaście wallwasherów serii Éclair, będących połączeniem nowoczesnych rozwiązań technicznych i prostego, funkcjonalnego wzornictwa. Oświetlenie Spectrum LED zamontowano również wewnątrz budynku. Hotelowy bar tętni życiem dzięki ponad 100m paska RGB podłączonego do 13 sterowników obsługiwanych przez pilota PlayEmotion. W oprawach sufitowych, biurkowych i ściennych zainstalowano blisko 150 sztuk lamp LED będących zamiennikami żarówek o tradycyjnych trzonkach E14 i E27.

oświetlenie hotelu

oświetlenie hotelu

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.