28 lut 2012 / Panasonic /

Nagroda iF Product Design

Nagroda iF Product Design dla lampy Panasonic LED Clear Light

Panasonic LED Clear light

Ceremonia wręczenia prestiżowych nagród iF (International Forum) Design Awards 2012 odbyła się 10-go lutego 2012 w BMW Welt w Monachium. Największe uznanie wśród sędziów zyskały i złote nagrody otrzymały: przezroczysta żarówka LED Clear Light oraz zdalnie sterowana kamera wideo HD firmy Panasonic.

Nagrodzona w kategorii oświetlenie przezroczysta lampa LED zapewnia ciepły blask charakterystyczny dla tradycyjnych żarówek. Dzięki zastrzeżonej przez Panasonic technologii Centre-Mount (CMT) żarówce LED Clear Light udało się uzyskać typowy dla tradycyjnej żarówki kształt, jasność, kolor i rozsył światła. Dzięki temu konsumenci nie muszą rezygnować z konwencjonalnego światła lampy żarowej, dodatkowo zyskując doskonałe wyniki, jeśli chodzi o zużycie energii elektrycznej. Przyjęcie już wcześniej wielokrotnie nagradzanego energooszczędnego produktu firmy Panasonic ocenia się na bardzo dobre, oczekuje się więc, że w dalszym ciągu będzie on wspierać globalne działania proekologiczne.

O imprezie iF Product Design Awards

Nagroda iF Product Design jest cenionym na całym świecie wyróżnieniem za wyjątkowe wzornictwo przemysłowe, a zdobywcy złotych nagród uważani są za elitę w swojej branży. W tym roku, ze wszystkich 4,322 zgłoszeń konkursowych z 48 krajów świata panel sędziowski wybrał 1,218 produktów, z których potem sto nominowano do prestiżowej nagrody Gold Awards. Oprócz głównych nagród dla żarówki i kamery wideo HD, Panasonic otrzymał dwanaście dodatkowych nagród iF Product Design. Wyróżnienia IF Product Design wyrażają uznanie dla koncentracji firmy na ekologicznym i przodującym na rynku wzornictwie. Stanowi ono element wyznawanego przez firmę podejścia „Future Craft” (Rzemiosło przyszłości), które promuje kreatywność i jakość wykonania. Wszystkie nagrodzone produkty będą prezentowane na wystawie wzornictwa iF w Hanowerze od 6 do 10 marca 2012 r. w centrum wystawienniczym w Hanowerze.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium