LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
11 paź 2011 / Philips /

Philips Fortimo 300 lm

Philips wprowadza LED Philips Fortimo 300 lm. Jest to kolejna po wcześniej zaprezentowanej wersji 800lm. Moduły Fortimo są łatwe w użyciu, dzięki zintegrowanemu zasilaczowi i wbudowanej optyce. łaczą jednocześnie długą  żywotność z ciepłym światłem o doskonałej jakości i przystępną ceną.

fortimo LED

Średnica 52mm i 36 stopni optyki the 300lm LED Disk czynią go atrakcyjną alternatywą dla żarówek typu MR16&GU10. Zgodnie ze słowami Mariusa Schlatmanna, specjalisty ds. marketingu przy Philips OEM Lighting Solutions for Home&Hospitality - kompaktowy moduł zawierający zintegrowany zasilacz oraz optykę jest wysoko ceniony przez producentów oświetlenia. Pozwala im on na proste zastąpienie istniejących źródeł światła takich jak halogen czy żarówki stosowane w szpitalach i mieszkaniach bez konieczności przeprojektowywania istniejących opraw oświetleniowych. ModułyDysku Fortimo LED są idealne do zainstalowania w sufitach lub wykorzystania jako małe punktowe oprawy oświetleniowe pomieszczeniach typu bary, restauracje, hotele, centra odnowy biologicznej czy nawet statki wycieczkowe, gdzie cenione i wymagane jest światło wysokiej jakości gwarantujące przytulną atmosferę.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.