15 wrz 2011 / Osram /

Oświetlenie LED NOXLITE firmy OSRAM

Oświetlenie LED NOXLITE firmy OSRAM to sposób na atrakcyjnie oświetlony dom i ogród przez cały rok

noxlite

Wielu właścicieli domów i ogrodów zastanawia się, jak w łatwy sposób podświetlić taras, miejsce do grillowania, oczko wodne czy inny uroczy zakątek wraz ze ścieżką do niego. Jesienią, gdy dni stają się coraz krótsze, wcale nie trzeba rezygnować ze spędzania wieczorów w ogrodzie. Dzięki nowej linii produktów LED OSRAM, przeznaczonych do oświetlenia zewnętrznego, otoczenie Twojego domu nadal pozostanie pełne uroku.

Wiele zastosowań

Już tej jesieni właściciele domów jednorodzinnych, zwłaszcza ci lubiący nowoczesne urządzenia i rozwiązania będą mogli wygodnie i w atrakcyjny sposób oświetlić swój dom i ogród. Lampy NOXLITE przystosowane są do łatwego montowania i oświetlania budynków, tarasów oraz ścieżek.

Przyjemne światło

LED daje światło o przyjemnej i jasnej barwie oraz stanowi jego bardzo nowoczesne i energooszczędne źródło. Dodatkowo produkty NOXLITE, dzięki swojej wytrzymałości, skuteczności oraz wysokiej jakości wykonania doskonale sprawdzają się w zastosowaniach zewnętrznych.

Linia NOXLITE

Produkty OSRAM charakteryzują się wieloma pożytecznymi funkcjami, sprawdzającymi się w codziennym zastosowaniu. Posiadają możliwość regulacji kierunku padania światła (można je dowolnie ustawiać prawo/lewo oraz góra/dół) oraz regulację kąta pola świecenia. Wiele z nich wyposażonych jest w czujnik ruchu oraz sensor Dzień/Noc. Dzięki temu automatycznie włączają się tylko po zapadnięciu zmroku. W zależności od potrzeb ustawiać można także czas ich działania w zakresie od 5 sekund do 10 minut.

Urok i funkcjonalność

NOXLITE LED SPOT (6W i 8W, w wersji z sensorem i bez) oraz NOXLITE LED SPOT 2x8W (również mogący być wyposażony w czujnik) doskonale sprawdzają się na przykład podczas wieczornego grillowania oraz stwarzają przyjemną atmosferę dla udanego garden-party.

Elegancki wybór

noxlite

Dekoracyjne i inteligentne naścienne oprawy NOXLITE LED WALL Single Sensor, NOXLITE LED WALL Double Sensor, NOXLITE LED WALL Round Sensor oraz NOXLITE LED WALL Round dostępne są z chłodnobiałą oraz ciepłobiałą barwą światła. Są wyjątkowo solidnie wykonane, a także odporne na wodę i wilgoć. Dzięki temu dedykowane są zwłaszcza do iluminacji wybranych części ogrodu, ścieżek i ścian zewnętrznych (także chropowatych oraz porośniętych bluszczem).

Nowoczesne LED

Produkty NOXLITE wyposażone są w mocne i wydajne diody Power LED ze strumieniem świetlnym od 110 do 860 lumenów. Zużywają (w zależności od modelu) tylko 6W, 8W, 12W lub 16W, co odpowiada tradycyjnym żarówkom o mocy 15W, 25W, 40W i 60W). Wszystkie artykuły NOXLITE posiadają klasę bezpieczeństwa IP44.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium