18 cze 2018 / LUMENexpo /

LUMENexpo 2018 – premierowe targi dla branży oświetleniowej!

Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo to nowy, innowacyjny projekt, który zorganizowany zostanie w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu, w dniach 4-5 grudnia 2018 roku.

Celem organizacji wydarzenia poświęconego technice świetlnej jest przede wszystkim integracja branży, a także możliwość wymiany informacji na temat trendów oświetleniowych i elektrotechnicznych, nowoczesnych technologii, nowości produktowych oraz rozwiązań technicznych.

LUMENexpo 2018 premierowe targi dla branży oświetleniowe

Oferta firm obejmować będzie głównie oświetlenie przemysłowe i uliczne oraz wszelkiego rodzaju lampy i związane z nimi akcesoria. Wystawcy zaprezentują również produkty z zakresu technologii LED, instalacji i sprzętu elektrycznego, układów zasilania, sterowania  oraz źródeł światła. Targi zostaną wzbogacone konferencjami, wykładami oraz pokazami. Wydarzenie skierowane będzie również do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, zajmujących się eksploatacją urządzeń oświetlenia drogowego, ale także iluminacją różnego rodzaju obiektów.

Aglomeracja Śląska to niewątpliwie największy rynek przemysłowy w Polsce. Zlokalizowanie Targów Techniki Świetlnej LUMENexpo w jego centrum to nasz niepodważalny atut. To właśnie tu, na południu kraju, znajdują się odbiorcy targów. Liderzy rynku przemysłowego posiadają na tym terenie swoje kluczowe zakłady produkcyjne. Kolejną zaletą organizacji targów w Aglomeracji Śląskiej jest fakt jej dynamicznego rozwoju. Powstające nowe drogi, osiedla mieszkaniowe, modernizacja miast – to wszystko potrzebuje oświetlenia. Ogromna ilość inwestorów w woj. śląskim oraz duży potencjał rozwojowy regionu na pewno przyczynią się do owocnych spotkań biznesowych podczas premierowych targów LUMENexpo 2018 w Sosnowcu.

Szczegółowy zakres tematyczny targów oraz więcej informacji znajduje się na www.lumenexpo.pl

Miejsce targów: Expo Silesia Sp. z o.o., ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium