7 mar 2018 / Traxon Technologies /

Konfigurowalne moduły XLQ-8 RGBW do tworzenia fasad multimedialnych

Traxon Technologies, jedna z marek firmy Osram i światowy lider w dziedzinie oświetlenie dynamicznego, ogłosiła wprowadzenie na rynek modułów Dot XLQ-8 RGBN, w pełni konfigurowalnego systemu do tworzenia dynamicznych fasad medialnych i zastosowań oświetleniowych. Wysokiej jasności, inteligentne moduły węzłowe o czterech kolorach RGBW obsługują komunikację Ethernet i mogą być zdalnie sterowane (RDM) co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem nawet w najbardziej złożonych scenariuszach oświetlenia.

Moduły węzłowe XLQ-8 RGBW umożliwiają odtwarzanie efektów barwnych, złożonych wzorów świetlnych, treści wideo, obrazów strumieniowanych na żywo i innych, z precyzyjnymi efektami barwnymi tworzonymi przy użyciu ponad 16,7 mln kolorów. Ponieważ każdy moduł węzłowy może być indywidualnie adresowany i sterowany za pośrednictwem protokołów DMX lub E:pix, to innowacyjne rozwiązanie oświetleniowe jest idealne do zastosowań wymagających elastycznej instalacji i inteligentnego sterowania, a także wysokiej jasności i skuteczności świetlnej. Moduł XLQ-8 ma dwukrotnie wyższą skuteczność świetlną i trzykrotnie wyższy strumień świetlny niż jego poprzednik, co czyni z niego idealne rozwiązanie dla tworzenia wzorów na powierzchniach świecących. Do konfiguracji system, programowania i wygodnego monitorowania instalacji mogą być wykorzystane protokoły DMX, RDM lub bezpośrednia komunikacja Ethernet.

Konfigurowalne moduły XLQ-8 RGBW do tworzenia fasad multimedialnych

Moduły XLQ-8 połączone elastycznymi paskami zasilającymi mogą być stosowane na różnorodnych powierzchniach i tworzyć nieregularne kształty co umożliwia stworzenie praktycznie każdej konfiguracji oświetleniowej, w różnych zastosowaniach, w tym w architekturze, hotelarstwie, handlu i rozrywce. Dzięki odporności na promieniowanie UV i wytrzymałości mechanicznej jest to niezawodne rozwiązanie zarówno dla instalacji wnętrzowych jak i zewnętrznych. Dzięki zaletom zastosowanych diod LED, moduły XLQ-8 zapewniają także oszczędność energii elektrycznej, niższe koszty utrzymania, ograniczenie wymagań konserwacyjnych, niższe koszty zużywanej energii, trwałość i długi czas pracy.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium