12 lip 2017 / GTV /

Nowoczesne oświetlenie holu i recepcji - oprawa LED CREE LASER 360 firmy GTV

Pomysł na niezwykłą aranżację nowoczesnego holu i recepcji? Wykorzystaj iluminację przypominającą laserowy promień świetlny z nowej oprawy LED CREE LASER 360 firmy GTV, przez co nadasz wnętrzu niesamowity futurystyczny charakter. 

Nowa oprawa LED CREE LASER 360 zachwyca nowoczesnym, modernistycznym designem oraz niezwykłym charakterem oświetlenia. Elegancka w swej prostej formie oprawa jest równocześnie niezwykle efektowna – przyciąga wzrok i przywodzi na myśl rozwiązania rodem z filmów science-fiction. Kąt rozsyłu światła 360˚pozwala na tworzenie widowiskowych i futurystycznych efektów wizualnych. LED CREE LASER 360 emituje wąski, stopniowo rozszerzający się w dwóch kierunkach strumień świetlny przypominający promień lasera, tworząc na powierzchni sufitu efektowną poświatę i wyraźnie dzieląc płaszczyznę stropu. Bardzo dekoracyjny efekt uzyskuje się krzyżując ze sobą światło z sąsiadujących opraw - przecinające się promienie zmienią nasz hol w świetlny tunel lub kosmiczny portal, dodając mu głębi i wyrazistości. LED CREE LASER 360 to również swoboda aranżacji – korpus oprawy można dowolnie obracać, kierując strumień światła w dowolnym kierunku, by podkreślić wybrany detal, fakturę sufitu lub skrzyżować go z promieniem innych opraw tworząc niepowtarzalne geometryczne wzory.

Oprawa LED CREE LASER 360

Zgeometryzowany kształt oprawy sprawia, że nie stanowi ona przytłaczającego elementu dekoracyjnego – LED CREE LASER 360 doskonale wkomponowuje się w każde nowoczesne wnętrze, nadając mu modernistycznego, designerskiego wyrazu. Z powiedzeniem można ją stosować zarówno w mieszkaniach, jak i we wnętrzach komercyjnych i przestrzeniach publicznych.

LED CREE LASER 360 to równocześnie niezwykła funkcjonalność i trwałość. Oprawa wyposażona została w jedne z najwydajniejszych diod znanego amerykańskiego producenta – firmy CREE, dzięki czemu pobierając zaledwie 9W emituje strumień świetlny o mocy 600 lumenów o ciepłej białej barwie (3000K).

Wykonana z aluminium oprawa jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia (posiada stopień ochrony IP 65), oferuje do 40000 godzin ciągłego świecenia i 20000 cykli włącz/wyłącz. LED CREE LASER 360 dostępna jest w uniwersalnym i ponadczasowym kolorze białym lub czarnym.

Oprawa LED CREE LASER 360

Hol i recepcja to pierwsze miejsca, z jakimi stykają się nasi goście, kontrahenci czy partnerzy biznesowi. To strefa kluczowa dla budowania prestiżu – a skoro dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, warto do podkreślenia charakteru miejsca wykorzystać oprawy o niebanalnym designie.

Oprawa LED CREE LASER 360

Dane techniczne:

Klasa energetyczna: A++ A

Zasilanie: 220-240V; 50-60Hz

Moc: 9W

Strumień świetlny: 600 lm

Stopień ochrony: IP 65

Kąt rozsyłu światła: 360˚

Czas pracy: 40 000 godzin

Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym: I

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium