LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
6 lip 2017 / PZPO /

Ruszyła kolejna edycja konkursów poprzedzających przyszłoroczne Targi Światło

Ruszyła kolejna edycja konkursów na Najlepiej Oświetloną Gminę i Miasto 2017 roku oraz Najlepszą Inwestycję Oświetleniową 2017 roku. Ich finał będzie miał miejsce podczas kolejnych Targów Światło 2018.

Konkurs ma na celu propagowanie aktywności inwestycyjnej w zakresie oświetlenia. Jego zadaniem jest nagradzanie najlepszych inwestycji oświetleniowych, propagowanie i upowszechnianie dobrych,  innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań technicznych, dających możliwość osiągnięcia znacznych oszczędności zużycia energii elektrycznej.

Do udziału w Konkursie zapraszani są wszyscy, którzy w ostatnich dwóch latach przeprowadzili na swoim terenie inwestycje związane z oświetleniem. Zgłaszane mogą być zarówno duże jak i małe, lokalne inwestycje.

Patronat honorowy nad Konkursem objęła Izba Architektów RP, Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa i Związek Gmin Wiejskich RP.

Patronat medialny sprawuje:

·      portal edroga.pl

·      kwartalnik LUX Magazyn

·      magazyn Drogi Gminne i Powiatowe

·      dziennik Monitor Urzędowy

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 16 października 2017 r. Organizatorzy zachęcają do zapoznania się z Regulaminem Konkursu. Wszelkie pytania dotyczące konkursu można kierować na adres mailowy biuro@pzpo.pl lub telefonicznie na numer 22 843-20-19.

Konkursy PZPO Konkursy PZPO

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.