6 lip 2017 / PZPO /

Ruszyła kolejna edycja konkursów poprzedzających przyszłoroczne Targi Światło

Ruszyła kolejna edycja konkursów na Najlepiej Oświetloną Gminę i Miasto 2017 roku oraz Najlepszą Inwestycję Oświetleniową 2017 roku. Ich finał będzie miał miejsce podczas kolejnych Targów Światło 2018.

Konkurs ma na celu propagowanie aktywności inwestycyjnej w zakresie oświetlenia. Jego zadaniem jest nagradzanie najlepszych inwestycji oświetleniowych, propagowanie i upowszechnianie dobrych,  innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań technicznych, dających możliwość osiągnięcia znacznych oszczędności zużycia energii elektrycznej.

Do udziału w Konkursie zapraszani są wszyscy, którzy w ostatnich dwóch latach przeprowadzili na swoim terenie inwestycje związane z oświetleniem. Zgłaszane mogą być zarówno duże jak i małe, lokalne inwestycje.

Patronat honorowy nad Konkursem objęła Izba Architektów RP, Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa i Związek Gmin Wiejskich RP.

Patronat medialny sprawuje:

·      portal edroga.pl

·      kwartalnik LUX Magazyn

·      magazyn Drogi Gminne i Powiatowe

·      dziennik Monitor Urzędowy

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 16 października 2017 r. Organizatorzy zachęcają do zapoznania się z Regulaminem Konkursu. Wszelkie pytania dotyczące konkursu można kierować na adres mailowy biuro@pzpo.pl lub telefonicznie na numer 22 843-20-19.

Konkursy PZPO Konkursy PZPO

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium