23 maj 2017 / Toshiba /

Toshiba Lighting rozpoczyna współpracę z firmą Candellux Lighting

CO-Unity – oficjalny przedstawiciel oświetlenia marki Toshiba w Europie Środkowo-Wschodniej rozpoczął współpracę z firmą Candellux Lighting, producentem i dystrybutorem artykułów oświetleniowych. Firmy stworzą kompleksową ofertę oświetleniową dla klientów indywidualnych.

Współpraca obu firm ma na celu wzmocnienie świadomości marki Toshiba Lighting wśród partnerów biznesowych i klientów indywidualnych oraz wsparcie procesów sprzedaży na terenie Polski. W ramach projektu firmy zaproponują zestawy oświetleniowe, które składać się będą z lamp Candellux i specjalnie dedykowanych dla nich diod LED marki Toshiba.

Jestem przekonany, że nasze doświadczenie pozwoli nam wspólnie budować przewagę na rynku – komentuje Grzegorz Kurzydłowski, CEO CO-Unity. –  Nasze marki mają wiele wspólnego - oferują produkty najwyższej jakości, które dają szerokie możliwości aranżacyjne odmiennych stylistycznie wnętrz. Chcemy zapewnić naszym klientom kompleksowe rozwiązania świetlne, dlatego decydujemy się na współpracę z zaufanym partnerem, który jest liderem w swojej kategorii – dodaje Grzegorz Kurzydłowski.

W bogatym portfolio Toshiba Lighting znajdują się LED-owe zamienniki tradycyjnej żarówki oraz halogenów, które podkreślą charakter lamp marki Candellux. Produkty obu marek stanowią idealne połączenie stylu i nowoczesności. Obaj producenci stawiają na wysoką jakość swoich rozwiązań, a także bezpieczeństwo i komfort użytkowników. Lampy LED to gwarancja niskiego zużycia energii elektrycznej, długiej żywotności, a także przyjemnego i bezpiecznego dla oka światła.

- Współpraca z tak renomowaną japońską marką to dla nas prawdziwa przyjemność. Wierzymy, że razem osiągniemy lepsze efekty biznesowe, a nasi klienci będą mogli cieszyć się nie tylko najwyższej jakości światłem, ale i designerskimi oprawami świetlnymi – komentuje Krzysztof Święcki, Dyrektor Handlowy Candellux Lighting.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.