23 maj 2017 / Toshiba /

Toshiba Lighting rozpoczyna współpracę z firmą Candellux Lighting

CO-Unity – oficjalny przedstawiciel oświetlenia marki Toshiba w Europie Środkowo-Wschodniej rozpoczął współpracę z firmą Candellux Lighting, producentem i dystrybutorem artykułów oświetleniowych. Firmy stworzą kompleksową ofertę oświetleniową dla klientów indywidualnych.

Współpraca obu firm ma na celu wzmocnienie świadomości marki Toshiba Lighting wśród partnerów biznesowych i klientów indywidualnych oraz wsparcie procesów sprzedaży na terenie Polski. W ramach projektu firmy zaproponują zestawy oświetleniowe, które składać się będą z lamp Candellux i specjalnie dedykowanych dla nich diod LED marki Toshiba.

Jestem przekonany, że nasze doświadczenie pozwoli nam wspólnie budować przewagę na rynku – komentuje Grzegorz Kurzydłowski, CEO CO-Unity. –  Nasze marki mają wiele wspólnego - oferują produkty najwyższej jakości, które dają szerokie możliwości aranżacyjne odmiennych stylistycznie wnętrz. Chcemy zapewnić naszym klientom kompleksowe rozwiązania świetlne, dlatego decydujemy się na współpracę z zaufanym partnerem, który jest liderem w swojej kategorii – dodaje Grzegorz Kurzydłowski.

W bogatym portfolio Toshiba Lighting znajdują się LED-owe zamienniki tradycyjnej żarówki oraz halogenów, które podkreślą charakter lamp marki Candellux. Produkty obu marek stanowią idealne połączenie stylu i nowoczesności. Obaj producenci stawiają na wysoką jakość swoich rozwiązań, a także bezpieczeństwo i komfort użytkowników. Lampy LED to gwarancja niskiego zużycia energii elektrycznej, długiej żywotności, a także przyjemnego i bezpiecznego dla oka światła.

- Współpraca z tak renomowaną japońską marką to dla nas prawdziwa przyjemność. Wierzymy, że razem osiągniemy lepsze efekty biznesowe, a nasi klienci będą mogli cieszyć się nie tylko najwyższej jakości światłem, ale i designerskimi oprawami świetlnymi – komentuje Krzysztof Święcki, Dyrektor Handlowy Candellux Lighting.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium