5 cze 2017 / Philips /

Winylowa podłoga LED Luminous

Philips Lighting oraz Tarkett lider w branży producentów innowacyjnych i ekologicznych podłóg zaprezentowali nowy produkt, winylową podłogę Luminous. Specjalnie opracowane winylowe płytki połączone są z najnowszą technologią LED, umożliwiającą reklamę, interakcję z konsumentami oraz kierują odwiedzających w odpowiednie miejsca.

Nowa podłoga Luminous vinyl powstała przede wszystkim z myślą o handlu i hotelarstwie. Pozwala ona na przekazanie świetlnych wiadomości, animacji i reklam budując jednocześnie wyjątkowe przeżycia i napędzając sprzedaż.

Winylowa podłoga LED Luminous

Podłoga Luminous vinyl dostępna jest w szerokiej gamie wzorów i nowoczesnych wykończeń, takich jak drewno, efekt minerałów lub formy graficzne. Podłoga z winylu powstaje przy użyciu innowacyjnej formuły, dającej efekt połysku. System do kompleksowego zarządzania oświetleniem LED w podłodze pozwala na wyświetlenie wcześniej zaprogramowanych wzorów, które można spersonalizować przy użyciu smartfona lub komputera. Możliwe jest też wyświetlanie treści z internetu, ponieważ oparty na chmurze system zarządzania treścią może być połączony z zewnętrznym kanałem społecznościowym, na przykład Twitterem.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.