5 cze 2017 / Philips /

Winylowa podłoga LED Luminous

Philips Lighting oraz Tarkett lider w branży producentów innowacyjnych i ekologicznych podłóg zaprezentowali nowy produkt, winylową podłogę Luminous. Specjalnie opracowane winylowe płytki połączone są z najnowszą technologią LED, umożliwiającą reklamę, interakcję z konsumentami oraz kierują odwiedzających w odpowiednie miejsca.

Nowa podłoga Luminous vinyl powstała przede wszystkim z myślą o handlu i hotelarstwie. Pozwala ona na przekazanie świetlnych wiadomości, animacji i reklam budując jednocześnie wyjątkowe przeżycia i napędzając sprzedaż.

Winylowa podłoga LED Luminous

Podłoga Luminous vinyl dostępna jest w szerokiej gamie wzorów i nowoczesnych wykończeń, takich jak drewno, efekt minerałów lub formy graficzne. Podłoga z winylu powstaje przy użyciu innowacyjnej formuły, dającej efekt połysku. System do kompleksowego zarządzania oświetleniem LED w podłodze pozwala na wyświetlenie wcześniej zaprogramowanych wzorów, które można spersonalizować przy użyciu smartfona lub komputera. Możliwe jest też wyświetlanie treści z internetu, ponieważ oparty na chmurze system zarządzania treścią może być połączony z zewnętrznym kanałem społecznościowym, na przykład Twitterem.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium