8 maj 2017 / GTV /

Plafoniera LOGOS LED z czujnikiem ruchu firmy GTV

Rodzina wygodnych i energooszczędnych plafonier z czujnikiem ruchu z portfolio firmy GTV rozszerzona została o kolejny produkt – plafonierę LOGOS LED.

Plafoniery LED z czujnikiem ruchu to produkt przeznaczony do automatycznego, czasowego oświetlania wewnętrznych pomieszczeń w domach mieszkalnych, obiektach komercyjnych i użyteczności publicznej. Wbudowany w plafonierę LOGOS mikrofalowy czujnik ruchu pozwala na znaczną redukcję kosztów oświetlenia - załącza oprawę jedynie po wykryciu ruchu, dzięki czemu doskonale sprawdzi się:

- w korytarzach i klatkach schodowych (oświetla jedynie te fragmenty ciągów komunikacyjnych, po których ktoś się porusza)

- w pomieszczeniach gospodarczych, magazynach, garażach i toaletach (ogranicza ryzyko pozostawienia niepotrzebnego oświetlenia)  

- w szpitalach i domach opieki społecznej (podnosząc bezpieczeństwo i komfort, eliminując konieczność poruszania się w ciemnościach).

Wbudowany, regulowany (od 3 do 2000 luxów) czujnik zmierzchowy pozwala na dodatkową oszczędność energii – plafoniera nie załącza się, gdy do pomieszczenia dociera wystarczająca ilość naturalnego światła. Maksymalny zasięg działania czujnika ruchu to 6 metrów, a jego kąt widzenia – 360˚.

Plafoniera LOGOS LED z czujnikiem ruchu firmy GTV

Plafoniera LOGOS pobiera zaledwie 16W energii, emitując strumień świetlny o mocy 1200 lumenów o neutralnie białej barwie światła. Solidna i trwała obudowa w kolorze białym wykonana jest z tworzywa sztucznego, a całość utrzymana jest w ponadczasowej stylistyce.

Dane techniczne:

Klasa energetyczna: A++ - A

Zasilanie: 220-240V; 50-60Hz

Moc: 16W

Strumień świetlny: 1200 lm

Stopień ochrony: IP 44

Kąt rozsyłu światła: 270˚

Kąt widzenia czujnika ruchu: 360˚

Maksymalny zasięg czujnika ruchu: 6 m

Czas pracy: 40 000 godzin

Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym: II

Kolejną nowością w portfolio firmy GTV jest źródło światła z diodami LED LD-AL7A60-20W, który z powodzeniem ekonomicznie i efektownie zastąpi tradycyjną żarówkę o mocy 115W. Wyposażone w popularny trzonek E27 źródło światła może być stosowane w większości opraw, a osłona o niebanalnym designie ozdobi każdą przestrzeń. Kąt świecenia 180˚ i wysoki strumień świetlny o mocy 1800 lumenów doskonale rozświetli wnętrze.

Dane techniczne:

Klasa energetyczna: A+

Zasilanie: 220-240V; 50-60Hz

Moc: 20W

Strumień świetlny: 1800lm

Kąt rozsyłu światła: 180˚

Czas pracy: 40 000 godzin

Temperatura barwowa: 3000K

Współczynnik mocy PF >0,5

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium