17 kwi 2017 / TM Technologie /

PRIMO – oprawy awaryjne TM Technologie

W obecnych czasach oświetlenie awaryjne jest nieodłącznym elementem instalacji przeciwpożarowej obiektów, a co za tym idzie, spotkać je można niemal w każdym budynku użyteczności publicznej. Dzięki szeroko rozumianym możliwościom technicznym, dzisiejsze budownictwo przybiera najróżniejsze kształty. Coraz większa ilość różniących się od siebie  materiałów wypełnia aranżacje wnętrz, a aspekt ekonomiczny przy doborze oświetlenia awaryjnego zaczyna być w dużo mniejszym stopniu brany pod uwagę jako argument wiodący. Dlatego też projektanci coraz częściej sięgają po rozwiązania, które nie tylko spełnią wymagania dotyczące bezpieczeństwa, ale równocześnie będą w doskonały sposób wpisywały się w nawet najbardziej wymagający projekt. TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o., dzięki piętnastoletniemu doświadczeniu w branży oświetlenia awaryjnego, wprowadza na rynek nową gamę produktów pod nazwą PRIMO, występująca w wersjach D, E, G, S, R, która w dużej mierze skierowana jest do klientów ceniących sobie przede wszystkim trwałość, niezawodność i wysoką jakość wykonania.

PRIMO oprawy awaryjne TM Technologie

Z uwagi na użycie blachy o grubości 0,7 mm, oprawy charakteryzują się wyjątkową odpornością mechaniczną nawet w niskich temperaturach, co przekłada się na doskonałą ochronę elementów składowych zainstalowanych wewnątrz. Istotnym jest, że przez zastosowanie obudowy metalowej, wyroby posiadają I klasę ochronności, co w skuteczny sposób zabezpiecza użytkownika przed porażeniem poprzez kontakt bezpośredni. Dodatkowym atutem jest fakt, iż dzięki zastosowaniu przemyślanych rozwiązań konstrukcyjnych, oprawy nie wymagają wyspecjalizowanego sprzętu, który byłby niezbędny podczas procesu montażu, co również ma wpływ i w znaczący sposób ułatwia późniejszy serwis. Zastosowanie rozbudowanych układów elektronicznych, które realizują istotne parametry zastosowanego źródła światła LED o strumieniu świetlnym 230 lm, sprawia że produkty PRIMO w wersji D i R, pomimo niewielkich rozmiarów, idealnie nadają się do oświetlenia części otwartych oraz dróg ewakuacyjnych. PRIMO E, G i S reprezentuje grupę oprawy z przeznaczeniem do oświetlenia znaków wyznaczających drogę ewakuacji oraz wyznaczających miejsca urządzeń gaśniczych o wysokim współczynniku luminancji, sięgającym 500 cd/m2.

PRIMO oprawy awaryjne TM Technologie

Należy również zauważyć że ze względu na rozbudowany i wysoko wyspecjalizowany park maszyn, jaki posiada TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o., oprawa PRIMO S może być produkowana w rożnych rozmiarach, poczynając od wielkości podświetlanego znaku 110x110mm aż do 400x800mm. Duża zaletą jest to, że oprawy współpracują z najnowszym autorskim Systemem Monitoringu Oświetlenia Awaryjnego DATA2 oraz Systemem Centralnej Baterii, co w znaczącym stopniu zwiększy funkcjonalność wyrobów, które można zastosować jako oświetlenie nocne, a poprzez odpowiednią konfigurację, znacznie zwiększy bezpieczeństwo na wypadek pojawienia się zagrożenia. Każda oprawa została poddana procesowi certyfikacji przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej, na podstawie którego produkty posiadają certyfikat CNBOP, dopuszczający wyrób do użytkowania w ochronie przeciwpożarowej. Każda oprawa PRIMO potwierdza, że TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o., będąc wiodącym producentem oświetlenia awaryjnego na rynku krajowym i zagranicznym, realizuje nadrzędny cel jakim jest wysokie bezpieczeństwo wyrobów, profesjonalizm świadczonych usług oraz oferowanie rozwiązań najwyższej jakości.
 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium