22 paź 2016 / Rabbit Sp z o.o. /

Włącz oświetlenie za pomocą SMS !

Firma Rabbit Sp. z o.o. prezentuje nowy sterownik CPA Sport - Włącz oświetlenie za pomocą SMS ! Umożliwia on włączenie oświetlenia obiektu sportowego za pomocą SMS-a.  Oświetlenie jest włączane tylko wtedy, kiedy jest potrzebne, a czas trwania takiego załączenia można dowolnie ustawić. Dzięki takiemu rozwiązaniu, gdy się ściemni każdy użytkownik boiska sportowego, może zapalić oświetlenie, wysyłając SMS.

Sterownik posiada cztery niezależnie działające wyjścia, cztery wejście, komunikację GSM/GPRS oraz wbudowany odbiornik GPS dzięki czemu precyzja w załączaniu oświetlenia jest idealna.

Sterownik CPA Sport to przede wszystkim wyższy komfort pracy. Poprzez stronę www można ustawić hasła i czas trwania załączenia, wyliczyć szacunkowy koszt oświetlenia w danym miesiącu, jak również określić przedział czasowy, w którym oświetlenie będzie zapalane poprzez SMS. W prosty sposób można wgrać dzienny grafik zajęć sportowych. Oświetlenie będzie się włączało wówczas automatycznie przed rozpoczęciem zajęć i wyłączało tuż po nich. CPA Sport umożliwia rozdzielenie poszczególnych funkcji obiektów sportowych, aby w zależności od potrzeb włączyć oświetlenie tylko dla wybranego boiska.

Dzięki rozwiązaniu CPASport mamy pełną kontrolę nad oświetleniem. Wysoki komfort użytkowania zarówno dla administratora, jak i użytkowników. Oświetlenie załączane jest precyzyjnie i tylko dla wybranego boiska, co przekłada się na oszczędności w kosztach zużycia energii elektrycznej.

Włącz oświetlenie za pomocą SMS

CPA Sport z powodzeniem jest stosowany m.in. w Bytomiu Odrzańskim, Tarnowie, Chorzowie, Świdnicy, Bełchatowie czy Wrocławiu. Cieszy się wielką popularnością wśród użytkowników, którzy niezależnie od pogody korzystają z boisk sportowych zapalając oświetlenie SMS-em.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium