29 maj 2016 / Rabbit /

Szafa systemowa do instalacji oświetlenia ulicznego LED

Systemowa szafa oświetlenia ulicznego LED to nowa propozycja w portfolio produktów firmy Rabbit Sp. z o.o. W urządzeniu tym zastosowano kompleksowe rozwiązania zapewniające równoczesne połączenie sterowania nowoczesnymi oprawami oświetlenia ulicznego LED z profesjonalną ochroną przeciw przeciwprzepięciową  oraz kompensacją mocy biernej.

Szafa jest wyposażona w odpowiednie filtry harmonicznych, zapewniające prawidłową pracę całej instalacji i zgodność z normami EMC.

Wnętrze szafy podzielono na cztery sekcje: zabezpieczeń, kompensacji mocy, pomiarową i rozdzielczą. Sekcja zabezpieczeń zawiera wszelkie elementy niezbędne do ochrony opraw oświetlenia ulicznego LED przed różnego rodzaju przepięciami , które mogą występować w liniach zasilających. Sekcja kompensacji mocy biernej mieści odpowiednio dobrany i wykonany kompensator mocy biernej o parametrach ustalonych specjalnie dla potrzeb konkretnej instalacji oświetlenia ulicznego LED. Gwarantuje on obniżenie rachunków za energię elektryczną zużywaną przez instalację oświetlenia ulicznego LED eliminując opłaty za moc bierną. Sekcja pomiarowa, zamykana zawsze dodatkowymi drzwiami, mieści zabezpieczenia przedlicznikowe i aparaturę pomiarową instalowaną w zależności od potrzeb i wymagań lokalnego zakładu energetycznego. Zastosowanie nowoczesnego systemu sterowania opartego na sterowniku CPAnet pozwoliło stworzyć rozwiązanie w pełni odpowiadające europejskim standardom. Sterowanie oświetleniem odbywa się on-line i zapewnia pełen nadzór nad pracą szafy w czasie rzeczywistym. Dzięki zdalnej wymianie oprogramowania jest ono również elastyczne, gdyż daje się dostosowywać do zmieniających się z czasem potrzeb klienta. Na życzenie zamawiającego można wyposażyć szafę  w dowolny system sterowania.

Szafa systemowa do instalacji oświetlenia ulicznego LED

Szafy wykonywane są według indywidualnych wymagań zamawiającego tak, aby w najlepszy sposób uwzględnić specyfikę lokalnej instalacji oświetlenia ulicznego LED. Realizacja rozpoczyna się dopiero po ustaleniu wszystkich szczegółów technicznych i ich ostatecznym zaakceptowaniu.

Standardowo obudowy szaf wykonane są z aluminium malowanego proszkowo, jednak możliwe jest także zastosowanie obudów z innych materiałów. Szafy oferowane są w wersjach do zasilania jednofazowego na zakres mocy do 20 kVA lub trójfazowego na zakres mocy do 120 kVA, w I lub II klasie izolacji.


logo rabbit 

RABBIT Sp z o.o.

ul. Krakowska 141-155 
50-428 Wrocław 
Poland

+48 71 321-03-83rabbit@rabbit.pl

www.rabbit.pl

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium