16 maj 2016 / Samsung /

Samsung wprowadza na rynek inFlux, serię liniowych modułów LED

Samsung Electronics, światowy lider w dziedzinie zaawansowanych komponentów wprowadził na rynek inFlux, serię liniowych modułów LED zoptymalizowanych dla zastosowań oświetleniowych w przemyśle. Moduły LED posłużą, jako zamiennik dla tradycyjnych lamp T8 i T5HO (o dużej mocy).

Jeawook Kwon, wiceprezes ds. marketingu w firmie Samsung Electronics powiedział, że nowy moduł zapewnia szeroką funkcjonalność w zakresie samego układu instalacji jak i intensywności jasności. Większa elastyczność w projektowaniu niewątpliwie będzie dużo wygodniejsza dla projektantów oświetlenia. Nie ucierpią na tym również producenci osprzętu, którzy cenią sobie wysoką wydajność i niezawodność działania. Firma zamierza nadal pracować nad odpowiednio zróżnicowanym oświetleniem LED, tak by w pełni sprostać potrzebom współczesnego rynku.

Samsung wprowadza na rynek inFlux, serię liniowych modułów LED

Moduł Samsung inFlux LED wyposażony został w średniej mocy diody LED (LM301A), które oferują technologię „flip chip”, umożliwiającą krótsze przyłącze do bazy oraz mniej ochronnych warstw termicznych. To prowadzi z kolei do obniżenia rezystancji termicznej diody i pozwala użytkowanie jej w szerokim zakresie prądów przy polepszonej skuteczności świetlnej. 

Wysoka skuteczność modułu niewątpliwie przyniesie klientom duże korzyści, znacznie większe aniżeli w przypadku wykorzystania modułów o dużej mocy. Mid-power mogą być umieszczane znacznie gęściej, co powoduje zminimalizowanie odchyleń światła i zwiększenie jego jednolitości. Całość jest również niezwykle atrakcyjna pod względem finansowym.

Moduły Samsung inFlux dostępne są w sześciu rodzajach, różniących się między sobą zakresem strumienia (1,210 lm i 9380 lm z opcją długości 280 mm lub 560 mm). Dodatkowo możliwy jest dobór wariantów kolorystycznych CCT, w tym 3000 K, 3500 K, 4000 K i 5000 K. Połączenie różnych typów modułów, pozwala producentom opraw zmieniać oferowany przez siebie strumień oświetlenia od 6. 000 lm do 40. 000 lm.

Moduły Samsung inFlux zostały certyfikowane UL/cUL (USA) oraz CE i ENEC (Europa), a także posiadają 10-letnią gwarancję.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium