31 mar 2016 / MTP /

Energetyczne nowości na Expopower

Wielu wystawców majowych targów Expopower (10-12 maja 2016 r.) w Poznaniu będzie prezentować tegoroczne nowinki produktowe i technologiczne. Warto zajrzeć do hal, by zobaczyć co nowego dzieje się na rynku i w którym kierunku zmierza branża. Udział w targach jest bezpłatny (po rejestracji).  

Targi Expopower stanowią sposobność do poznania najnowszej oferty z obszaru dystrybucji i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, a także elektrotechniki i elektroniki przemysłowej. Ekspozycja to połączenie oferty nauki i przemysłu, gdzie instytuty oraz firmy wspólnie prezentują potencjał i możliwości rozwoju branży energetycznej.

W duchu innowacyjności

W pawilonach 7, 7A i 8A, w ramach Expopower i GreenPOWER, swoją ofertę zaprezentuje w sumie ponad 200 firm z Polski, Niemiec, Belgii, Turcji, Litwy, Ukrainy, Tajwanu, Szwecji, Chin, a nawet z odległego Izraela.

Skupienie pod jednym dachem oferty dedykowanej dla energetyki daje możliwość poznania trendów. Co ciekawego z nowości będzie można zobaczyć w Poznaniu?

Zwiedzając ekspozycję targów znajdziemy sporo produktów ze znaczkiem nowość. M.in. będą to urządzenia i instalacje przeciwprzepięciowe i odgromowe, technologie, sprzęt i narzędzia do budowy oraz eksploatacji  przesyłowych i dystrybucyjnych sieci elektroenergetycznych, materiały, osprzęt i aparatura telekomunikacyjna, urządzenia i technologie zasilania gwarantowanego oraz oświetlenie.

Na swoich stoiskach zaprezentują je m.in. firmy Efen, Busch Polska, Jean Mueller Polska, Janex-Elektro, Spectra Lighting, ES-System, Elko-Bis, WSE Aktywizacja, DGT, NO-EL, Sprivent, Acaldo Solar.

Energetyczne nowości na Expopower

Produkty i technologie ze znaczkiem „nowość”

W ramach Expopower w pawilonie 7A pokazane zostaną nowe urządzenia do kontroli nad pracą sieci przesyłowych oraz nadzoru wykorzystania energii, jak moduł SILAS Smart Upgrade Kit oraz Smart Grid Interface, a także rozłącznik bezpiecznikowy skrzynkowy serii KETO. Nowością prezentowaną z zakresu bezpieczeństwa i wydajności urządzeń elektroenergetycznych będzie szafa chowana w studni EK880, nowe modele masztów izolowanych, przewodów izolowanych wysokonapięciowych, jak również pionowy 3-metrowy uziom Elkonomic i uziemiacz U-WBM do podstaw bezpieczników mocy.

W Poznaniu sporo nowych produktów pojawi się z zakresu oświetlenia drogowego i miejskiego LED, których zastosowanie obejmuje: od ulic i parków, poprzez obiekty sportowe i tereny przemysłowe, po iluminacje. Jako innowacja prezentowany będzie także energooszczędny monitoring zarządzający oświetleniem miejskim – Lesss. Nie zabraknie również najnowszej oferty dla branży oświetleniowej z obszaru energooszczędnego oświetlenia wnętrz użyteczności publicznej oraz biur.

W sąsiednim pawilonie 8A poznamy nowinki telekomunikacyjne, jak integrator radiowy IRv1R, urządzenie komunikacyjne M2M – UMAD v5R oraz DGT HAN-G brama domowa ISD.

Przechodząc do pawilonu 7 zapoznamy się z nowościami GreenPOWER, w większości z zakresu fotowoltaiki. Wystawcy w Poznaniu pokażą m.in. nowe modele kolektorów, styczników i monitorów energii.

Opisy i zdjęcia wszystkich nowości wystawców Expopower i GreenPOWER na www.expopower.pl

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium