30 mar 2016 / /

​Lena Lighting na targach Light + Building 2016

W dniach 13-18 marca we Frankfurcie nad Menem odbyły się jedne z najbardziej prestiżowych targów oświetleniowych Light+Building. Prezentowane tam nowości produktowe oraz przedstawiane najnowsze osiągnięcia i rozwiązania będą wytyczać trendy na kolejny rok. Na targach tych co dwa lata spotykają się najwięksi producenci oświetlenia na świecie. Wśród nich swoje produkty i rozwiązania prezentowała Lena Lighting S.A.

„Obecność na targach we Frankfurcie to dla nas nie tylko okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, spotkań z Klientami, ale również do podsumowań i oceny naszych osiągnięć na tle najbardziej rozpoznawalnych marek tej branży. Jesteśmy otwarci na cały świat i możemy pochwalić się tym, że nasi Klienci pochodzą z 70 państw świata. Jesteśmy liderem wśród eksporterów branży oświetleniowej. Fakt, że polski producent Lena Lighting jest doceniany i rozpoznawalny za granicą jest naszą dumą. Cieszy nas, że nasze produkty zostają poddane weryfikacji nie tylko wśród producentów na rodzimym rynku, ale świetnie konkurują z innymi'', również globalnymi markami, podsumowała Magdalena Chojnacka, Marketing Manager Lena Lighting S.A.


Spośród wszystkich produktów oferty firmy wyróżniały się oprawy przemysłowe zapewniające optymalne oświetlenie hal produkcyjnych i magazynowych, przy jednoczesnej znaczącej oszczędności energii. Podczas targów największym zainteresowaniem cieszyły się nowości właśnie z tej kategorii do których można zaliczyć: CODAR RS LED EVO, INDUSTR LED, LINEA LED i OVAL LUX LED.

Od kilku lat Lena Lighting rozwija także współpracę z projektantami i architektami. Stąd w ofercie firmy ważną pozycję stanowią oprawy „architektoniczne”, które idealnie komponują się z otoczeniem i charakteryzują się wysokimi walorami estetycznymi. Podczas targów Lena Lighting zaprezentowała między innymi oprawy SWING LED, CORIA LED i MODERN LED, które przyciągały wzrok i zapraszały na stoisko architektów i designerów.

Lena Lighting Swing LED

Jednak estetyka i idealna harmonia opraw z otoczeniem, to nie jedyne wymagania jakie dziś stawiane są oświetleniu. Drugim, a właściwie najważniejszym kryterium doboru opraw oświetleniowych jest ich energooszczędność.

Lena Lighting to firmą, która buduje własne know how od 27 lat. Posiada wiele innowacyjnych rozwiązań. Dział Badań i Rozwoju Lena Lighting konstruuje nowe produkty, wykorzystując najnowsze, światowe rozwiązania technologii LED oraz rozwiązania techniczne z zakresu sterowania oświetleniem. Nasze oprawy oświetleniowe wyposażone są w zintegrowane energooszczędne panele LED GO! o wysokich parametrach świetlnych. Dzięki staraniom naszych inżynierów udało nam się wprowadzić do oferty oprawy o klasie energetycznej A++, które również prezentowane były podczas targów.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.