20 sty 2016 / EXPOPOWER /

Targi EXPOPOWER 2016 w doborowym towarzystwie

Tegoroczne poznańskie targi EXPOPOWER odbędą w dniach 10 -12 maja 2016 r. Towarzyszyć im będzie cykl wydarzeń skierowanych dla szeroko rozumianej branży energetycznej – od energii konwencjonalnej i innowacje z rynku, poprzez gaz, po energię odnawialną.

Od zeszłego roku targi EXPOPOWER odbywają się w nowej formule, w ramach której prezentowana jest oferta z zakresu szeroko rozumianego dostarczania energii – zarówno ze źródeł rozproszonych, jak i konwencjonalnych. Szczególny akcent położony został na potencjał edukacyjno-biznesowy imprezy, czego efektem były wydarzenia: forum i wystawa InnoPower oraz dwudniowy Międzynarodowy Kongres Naukowo-Przemysłowy Energi@21. Imprezy zgromadziły prelegentów oraz słuchaczy z USA, Francji, Niemiec, Włoch, Litwy, Islandii, Norwegii. Miarą sukcesu tych wydarzeń, poza dużym oddźwiękiem medialnym, były wzmianki na stronach American Enterprise Instytut. W Poznaniu gościli przedstawiciele organizacji zagranicznych jak: Electric Power Research Institute, Europejskiego Banku Inwestycyjnego, Instytutu Jacquesa Delorsa, Public Utility Research Center i wielu innych.

W tym roku nie tylko odbędzie się druga edycja InnoPOWER oraz kongresu ENREGI@21, ale do palety wydarzeń dołączą kolejne. Zadebiutuje GasReg21, wystawa i konferencja dedykowane dla sektora gazowego, naftowego i energii elektrycznej oraz branżowe seminaria m.in. organizacji Energy Regulators Regional Association, czy stowarzyszenia ELSA. Planowana jest też konferencja „Energia i Samorządy”.

 

Powstały w ten sposób cykl wszystkich majowych wydarzeń dedykowanych dla branży energetycznej, w tym targi EXPOPOWER i GREENPOWER, będzie nosił nazwę Energy Future Week (tydzień od 9 do 13 maja). Do udziału w Energy Future Week zostali zaproszeni światowej klasy praktycy, eksperci i naukowcy, a także krajowe oraz zagraniczne koncerny energetyczne (przesył, dystrybucja, sprzedaż, wytwarzanie), administracja centralna oraz samorządowa, uczelnie wyższe, jednostki badawczo-rozwojowe, producenci urządzeń i technologii energetycznych oraz dystrybutorzy (energia elektryczna, górnictwo, gaz, przemysł naftowy, ciepłownictwo, OZE).

Ekspozycja EXPOPOWER będzie obejmować ofertę producentów wyposażenia i systemów, a także dostawców aparatury i gotowych rozwiązań dla branży energetycznej. W ramach targów odbędą się, jak co roku, cykliczne konferencje Stowarzyszenia Elektryków Polskich oraz Polskiego Stowarzyszenia Elektroinstalacyjnego.

Udział w targach dla profesjonalnych zwiedzających jest bezpłatny (rejestracja na wydarzenie i pobranie bezpłatnego biletu na www.mtp24.pl)

Więcej informacji na www.expopower.pl

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.