9 gru 2015 / ES-SYSTEM /

Nowy członek Zarządu spółki ES-SYSTEM

9 grudnia 2015 roku Rada Nadzorcza spółki ES-SYSTEM S.A. powołała do zarządu Waldemara Pilcha, który obejmie z dniem 1 stycznia 2016 roku stanowisko Wiceprezesa Zarządu ds. rozwoju biznesu odpowiedzialnego za sprzedaż eksportową, marketing i rozwój biznesu.         

W związku z planami dalszego rozwoju spółki pozyskaliśmy do Zarządu Pana Waldemara Pilcha – menedżera z międzynarodowym doświadczeniem. Nowy członek Zarządu wesprze spółkę w umacnianiu sprzedaży eksportowej i pozyskiwaniu nowych perspektywicznych rynków zagranicznych. Powiększenie Zarządu o tak doświadczonego partnera będzie służyło budowaniu długoterminowej wartości spółki – powiedział Rafał Gawrylak, Prezes ES-SYSTEM S.A.

Jako Wiceprezes Zarządu ES-SYSTEM Waldemar Pilch będzie odpowiadać za sprzedaż eksportową, marketing i rozwój biznesu. Po trzech kwartałach 2015 roku niemal 18 proc. przychodów ES-SYSTEM pochodziło z projektów zagranicznych. Spółka realizuje prestiżowe projekty oświetleniowe w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Do kluczowych realizacji należą projekty oświetlenia m.in. Banku Centralnego w Portugalii czy dostawy dla Uniwersytetu Sabah al Salem w Kuwejcie. W Polsce spółka zrealizowała między innymi projekty oświetlenia Muzeum Historii Żydów w Warszawie czy Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku.

ES-SYSTEM to polska spółka z wieloletnim doświadczeniem w realizacji prestiżowych projektów oświetleniowych. Jej produkty wyznaczają najwyższe standardy jakości w branży w kraju i za granicą. Z takim portfelem doświadczeń i zapleczem wykonawczym jesteśmy gotowi do rozwoju na rynkach zagranicznych. Cieszę się, że będę mógł przyczynić się do budowania pozycji ES-SYSTEM na świecie – powiedział Waldemar Pilch, Wiceprezes Zarządu ES-SYSTEM.

Waldemar Pilch jest doświadczonym menedżerem, specjalizującym się w pozyskiwaniu klientów na nowych rynkach o dużym potencjale wzrostu. W swojej niemal dwudziestoletniej karierze nadzorował rozwój biznesu korporacyjnego w Stanach Zjednoczonych i Azji. Kierował zespołem bankierów korporacyjnych i utrzymywał bezpośrednie relacje biznesowe z najważniejszymi klientami. Pracował w największych światowych korporacjach, takich jak firma doradcza KPMG, bank inwestycyjny Morgan Stanley czy Citigroup. Posiada  dyplom MBA Duke University w Karolinie Północnej.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium