1 gru 2015 / Light+Building /

Targi Light + Building 2016 już marcu

Wiodące targi oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki domów i obiektów

Frankfurt nad Menem, 13.-18.3.2016

Light Building 2016

W dniach 13-18 marca 2016 r. we Frankfurcie nad Menem (Niemcy) odbędzie się kolejna edycja targów Light + Building. Jej sentencja przewodnia brzmieć będzie  „Where modern spaces come to life“. Oferta targów łączy asortyment oświetlenia i elektroniki domów i obiektów, dlatego też jest to wiodąca, międzynarodowa impreza targowa, prezentująca jedyne w swoim rodzaju spektrum produktów. Przedstawiciele przemysłu będą mieli okazję zaprezentować najnowsze rozwiązania technologiczne oraz aktualne trendy designu, które mają wpływ nie tylko na wydajność urządzeń elektronicznych, ale też na komfort życia i zaspokojenie potrzeby bezpieczeństwa.

Na targach Light + Building pojawią się czołowi liderzy rynku w branży, a sama powierzchnia wystawiennicza będzie zajęta w 100 %.

„Cieszymy się, że targi Light + Building mają takie powodzenie wśród wystawców. Ich obecność świadczy o tym, że Light + Building prezentuje doskonałą kombinację designu i techniki, a także stanowi odzwierciedlenie branży i tym samym jest idealną platformą zamówień...” – mówił Wolfgang Marzin, Prezes Zarządu Messe Frankfurt.

Light Building 2016

Tematyka targów Light + Building porusza aktualne zagadnienia branży, m.in. najnowsze trendy w segmencie oświetlenia, techniki bezpieczeństwa i automatyki obiektów oraz wydajność energii. W 2016 r., podczas kolejnej edycji targów, wystawcy zaprezentują także innowacje w sektorze nadzoru i kontroli dostępu do budynków.

Light + Building 2016 to prezentacja rozwiązań cyfrowych, indywidualnych oraz zintegrowanych

  • ponad 2500 wystawców zaprezentuje swoje najnowsze produkty we Frankfurcie nad Menem
  • design oraz technologia w harmonii – najnowsze trendy i rozwiązania techniczne będzie można obejrzeć na 22 poziomach hal wystawowych
Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium