18 lis 2015 / Osram /

Sterowanie oświetleniem jeszcze prostsze

W sprzedaży pojawił się nowy system firmy OSRAM – Lightify, pozwalający na wykorzystywanie szerokich możliwości oświetlenia i sterowanie nim przy pomocy aplikacji w smartfonie lub tablecie.

Sterowanie światłem jeszcze prostsze

Oświetlenie w sypialni naśladujące wschód słońca, zapewniające nastrój w salonie, komfort w biurze, czy spokój w ogrodzie… Lightify to nowatorskie rozwiązanie pozwalające konfigurować niezliczone wersje scenariuszy oświetleniowych. Jest to możliwe dzięki funkcji dynamicznego sterowania światłem w zakresie odcieni bieli i kolorów RGB. Korytarz, pokój dzienny, taras, ogród czy biuro – wszystko można oświetlić według własnych preferencji. Co ciekawe, wyboru iluminacji można dokonać także na podstawie zdjęć. Aplikacja może także służyć jako… zabezpieczenie przed włamaniem. Przed wyjazdem na urlop można samodzielnie zaprogramować scenariusz włączania poszczególnych punktów świetlnych lub skorzystać z gotowego trybu wakacyjnego.

Sterowanie światłem jeszcze prostsze

Na zestaw składa się szereg innowacyjnych lamp i opraw, a sterowanie nimi jest niezwykle proste i może odbywać się z dowolnego miejsca przy pomocy specjalnej aplikacji w smartfonie lub tablecie. Niezwykle prosty w obsłudze program bardzo łatwo łączy się z sieciami WLAN. Można go również zintegrować z istniejącymi systemami oświetleniowymi, także innych producentów (jeśli obsługują popularny standard ZigBee Light Link lub Home Automation). Wszystkimi źródłami światła w systemie Lightify steruje się zdalnie, bez względu na miejsce ich lokalizacji.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium