1 gru 2015 / /

Sylvania i Luminosfera zapraszają na szkolenie doprawione szczyptą rozrywki!

Architektów wnętrz publicznych, projektantów i przedstawicieli mediów zapraszamy na spotkanie z marką Sylvania.

Sylvania i Luminosfera zapraszają na szkolenie doprawione szczyptą rozrywki!

W programie:

  • Szkolenie i prezentacja projektów Sylvania
  • Stand-up Sebastian Rejent
  • Pyszny poczęstunek i konkurs z nagrodami
  • Spotkanie poprowadzi: Olga Kisiel-Konopka

Kiedy: 24.11.2015, godz. 18.00

Gdzie: Luminosfera, ul. Bakalarska 34, Warszawa

Prosimy o potwierdzenie do 23.11.2015: Olga Kisiel-Konopka, olga@olgakk.pl, tel. 882 444 811

Firma Havells Sylvania to jedna z największych na świecie firm zajmujących się oświetleniem. Przez dziesięciolecia poprawialiśmy jakość życia ludzi, oświetlając ich przestrzenie mieszkalne i wnętrza publiczne.

Sylvania i Luminosfera zapraszają na szkolenie doprawione szczyptą rozrywki!

Dziś, nadal rozwijamy naszą reputację jako innowator i twórca wysokiej wydajności, energooszczędnych źródeł światła i opraw oświetleniowych, zapewniając spektrum rozwiązań oświetleniowych, dostosowanych do indywidualnych i komercyjnych potrzeb.

Trzy z naszych głównych marek - Concord, Lumiance i Sylvania  – koncentrują swą uwagę na badaniach i rozwoju technologii oświetlenia LED, projektowaniu produktu, inżynierii i produkcji, a także pogłębianiu praktycznego doświadczenia, w swoich specjalistycznych dziedzinach działalności:  wysokiej klasy profesjonalnego oświetlenia architektonicznego, dekoracyjnego i funkcjonalnego.

Firma Havells Sylvania jest częścią Grupy Havells India Ltd., co daje nam finansową siłę i zasoby, aby znacznie zwiększyć i poprawić działalność w sektorze oświetleniowym.

Grupa, która ma 94 oddziały i przedstawicielstwa zatrudnia łącznie 8.000 pracowników w ponad 50 krajach szybko osiągnęła wartość $1,3 mld.  Grupa Havells Sylvania to obecnie 18 zakładów produkcyjnych w Indiach, Europie, Ameryce Łacińskiej i Afryce, która produkuje znane na całym świecie produkty, takie jak rozdzielnice, kable, przewody i oświetlenie.

Sylvania i Luminosfera zapraszają na szkolenie doprawione szczyptą rozrywki!

Sylvania jest dumna ze swojego silnego produkcyjnego dziedzictwa w Europie.  Posiadamy dwa centra produkcyjno–naukowe źródeł światła, Tienen w Belgii z 1967 roku i Erlangen w Niemczech z 1968 roku, oraz dwa zakłady produkujące oprawy oświetleniowe Saint-Etienne (Francja), Newhaven (Wielka Brytania).

Produkując w Europie Sylvania skraca czas rozwoju produktu spełniającego wymagania rynku, przy jednoczesnym zagwarantowaniu europejskiej jakości.

  • Newhaven (Wielka Brytania): Concord i oprawy Lumiance
  • Saint-Etienne (Francja): Lumiance i Sylvania oprawy oświelteniowe
  • Erlangen (Niemcy): Sylvania źródła światła
  • Tienen (Belgium): Sylvania źródła światła

W programie spotkania STAND-UP Sebastian Rejent

Sebastian Rejent – komik, miłośnik komedii stand-upowej I pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m. in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt I agencją reklamową Saatchi & Saatchi. Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu… I nie było to dziecko. Sukces. Uprawia ciężką sztukę stand-upową; robi to dla ludzi, dla siebie, jednak woli dla ludzi. Poza sceną zgłębia tajniki komedii I wykorzystuje je by pomagać innym. Na warsztatach, które prowadzi, uczy innych jak używać swojego poczucia humoru w teatrze życia codziennego. Sebastian nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym, bo to by oznaczało, że Sebastian marnuje czas setkom osób dziennie!

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium