24 wrz 2015 / EuropaProperty /

Investment CEE Green Building Awards 2015

CEE Green Building Awards

Coroczne wydarzenie Investment CEE Green Building Awards & Gala, które odbędzie się 29 października w Warszawie w hotelu Intercontinental, jest uznawane za jedno z najbardziej prestiżowych i najbardziej wartościowych wydarzeń na rynku nieruchomości w Europie Środkowej i Wschodniej . Bazując na popularności tego wydarzenia w przeciągu ostatnich lat i dzięki unikalnej międzynarodowej branży nieruchomości, jaką skupia wokół siebie, spodziewamy się ponad 300 liderów branży działających w regionie Europy Środkowo-Wschodniej .

Wydarzenie Investment CEE Green Building Awards & Gala poświęcone jest tematyce rozwijających się inwestycji i możliwości zrównoważonego rozwoju, które reprezentują się na rynku w regionie.

Europa Środkowa i Wschodnia pozostaje jako zrównoważona dla inwestycji na rynku nieruchomości, zwłaszcza Polska, z jej rozwijającą się gospodarką i niskimi cenami na rynku nieruchomości. Przywabia coraz więcej nowych nabywców, z których większość to inwestorzy z USA, Azji i innych części świata.

Inwestycje w nieruchomości stają się coraz bardziej atrakcyjne patrząc z perspektywy całego regionu. Rzeczywiście kraje, które były wśród najciężej dotkniętych przez kryzys finansowy, posiadają obecnie jedne z najbardziej optymistycznych prognoz na rynku nieruchomości. To odnowione zaufanie jest skierowane w celu przyciągnięcia inwestycji międzynarodowych.

Ponadto istnieje wiele pobocznych aktywów, zarówno istniejących, jak i planowanych, które mogą być celem dla graczy szukających bardziej oportunistycznych dostosowań do ryzyka rentowności. Istnieje wiele ciekawych ofert reprezentujących wszystkie sektory własności w obrębie podstawowych i średnich miast.

Investment CEE Green Building Awards & Gala organizowane przez EuropaProperty jest wyłącznie ceremonią wręczenia nagród za prestiż i doskonałość w sektorze inwestycji w regionie CEE. Nagrody zostaną wręczone firmom i osóbom prywatnym, którzy wykazali się najlepszą ogólną wydajnością w ciągu ostatniego roku. Są to również nagrody wręczane za transakcje inwestycyjne, które podkreślają spójne wyniki i wysokie prawdopodobieństwo, że inwestorzy nie będą rozczarowani w przyszłości. Ponadto wyróżnienia zostaną wręczone za najlepsze osiągnięcia firm z branży nieruchomości, miast i okupantów z regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Poprzedzającą Galę wręczania nagród, będzie jednodniowa Konferencja, która ma ukazać dyskusję i prezentację na panelu rozmów niektórych z najbardziej aktywnych inwestorów, bankierów oraz użytkowników przemysłowych i handlowych.

Jak w przypadku wszystkich wydarzeń organizowanych przez EuropaProperty, Investment CEE Green Building Awards & Gala będzie mogło pochwalić się bezkonkurencyjnym formatem, który skupia najlepszych specjalistów w środowisku oraz sprzyja możliwością spotkania liderów inwestycyjnych na rynku CEE.

Nominacje do 5 – tej edycji Investment CEE Green Building Awards & Gala są obecnie wciąż zgłaszane. Aby być częścią tego ekscytującego wydarzenia i otrzymać nagrodę za ciężką pracę Twojej firmy w dziedzinie zrównoważonego rozwoju inwestycyjnego, na który zasługuje, odwiedź stronę wydarzenia www.ceeinvestmentawards.com

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium