LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
24 wrz 2015 / EuropaProperty /

Investment CEE Green Building Awards 2015

CEE Green Building Awards

Coroczne wydarzenie Investment CEE Green Building Awards & Gala, które odbędzie się 29 października w Warszawie w hotelu Intercontinental, jest uznawane za jedno z najbardziej prestiżowych i najbardziej wartościowych wydarzeń na rynku nieruchomości w Europie Środkowej i Wschodniej . Bazując na popularności tego wydarzenia w przeciągu ostatnich lat i dzięki unikalnej międzynarodowej branży nieruchomości, jaką skupia wokół siebie, spodziewamy się ponad 300 liderów branży działających w regionie Europy Środkowo-Wschodniej .

Wydarzenie Investment CEE Green Building Awards & Gala poświęcone jest tematyce rozwijających się inwestycji i możliwości zrównoważonego rozwoju, które reprezentują się na rynku w regionie.

Europa Środkowa i Wschodnia pozostaje jako zrównoważona dla inwestycji na rynku nieruchomości, zwłaszcza Polska, z jej rozwijającą się gospodarką i niskimi cenami na rynku nieruchomości. Przywabia coraz więcej nowych nabywców, z których większość to inwestorzy z USA, Azji i innych części świata.

Inwestycje w nieruchomości stają się coraz bardziej atrakcyjne patrząc z perspektywy całego regionu. Rzeczywiście kraje, które były wśród najciężej dotkniętych przez kryzys finansowy, posiadają obecnie jedne z najbardziej optymistycznych prognoz na rynku nieruchomości. To odnowione zaufanie jest skierowane w celu przyciągnięcia inwestycji międzynarodowych.

Ponadto istnieje wiele pobocznych aktywów, zarówno istniejących, jak i planowanych, które mogą być celem dla graczy szukających bardziej oportunistycznych dostosowań do ryzyka rentowności. Istnieje wiele ciekawych ofert reprezentujących wszystkie sektory własności w obrębie podstawowych i średnich miast.

Investment CEE Green Building Awards & Gala organizowane przez EuropaProperty jest wyłącznie ceremonią wręczenia nagród za prestiż i doskonałość w sektorze inwestycji w regionie CEE. Nagrody zostaną wręczone firmom i osóbom prywatnym, którzy wykazali się najlepszą ogólną wydajnością w ciągu ostatniego roku. Są to również nagrody wręczane za transakcje inwestycyjne, które podkreślają spójne wyniki i wysokie prawdopodobieństwo, że inwestorzy nie będą rozczarowani w przyszłości. Ponadto wyróżnienia zostaną wręczone za najlepsze osiągnięcia firm z branży nieruchomości, miast i okupantów z regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Poprzedzającą Galę wręczania nagród, będzie jednodniowa Konferencja, która ma ukazać dyskusję i prezentację na panelu rozmów niektórych z najbardziej aktywnych inwestorów, bankierów oraz użytkowników przemysłowych i handlowych.

Jak w przypadku wszystkich wydarzeń organizowanych przez EuropaProperty, Investment CEE Green Building Awards & Gala będzie mogło pochwalić się bezkonkurencyjnym formatem, który skupia najlepszych specjalistów w środowisku oraz sprzyja możliwością spotkania liderów inwestycyjnych na rynku CEE.

Nominacje do 5 – tej edycji Investment CEE Green Building Awards & Gala są obecnie wciąż zgłaszane. Aby być częścią tego ekscytującego wydarzenia i otrzymać nagrodę za ciężką pracę Twojej firmy w dziedzinie zrównoważonego rozwoju inwestycyjnego, na który zasługuje, odwiedź stronę wydarzenia www.ceeinvestmentawards.com

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.