LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
27 sie 2015 / Accura /

We wrześniu ceny bLEDną!

Dynamicznie rozwijająca się oferta lamp LED marki Accura we wrześniu dostępna będzie w cenach obniżonych aż o 25% w salonach sieci Komputronik oraz w sklepie internetowym Komputronik.pl Warunkiem skorzystania z promocji będzie zakup minimum 3 szt. lamp LED.
Produkty Accura LED wyróżnia przyjemna i powtarzalna barwa światła, która dla klientów jest jednym z najważniejszych elementów oświetlenia decydującym o wyborze lampy. Wysoka jakość produktów i precyzja wykonania zapewnia komfort użytkowania przez długi czas.

 

Żarówki ACCURA

Oferta Accura LED obejmuje lampy do oświetlenia ogólnego i dekoracyjnego, dostępne w najbardziej popularnych systemach mocowań od najstarszych E14, E27 po obecne GU10, GU5,3, G4 i G9.

 

W lipcu bieżącego roku marka Accura została nagrodzona tytułem „Laur Konsumenta” w kategorii „Odkrycie Roku 2015”. Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt, organizowany przez Kowalski Pro-Media oraz Redakcję dodatku do dziennika Rzeczpospolita „Rzecz o Biznesie”.

Tytuł „Odkrycia roku” przyznawany jest produktom i usługom szczególnie innowacyjnym, charakteryzującym się wysoką jakością oraz zdobywającym serca klientów.

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.