27 sie 2015 / Accura /

We wrześniu ceny bLEDną!

Dynamicznie rozwijająca się oferta lamp LED marki Accura we wrześniu dostępna będzie w cenach obniżonych aż o 25% w salonach sieci Komputronik oraz w sklepie internetowym Komputronik.pl Warunkiem skorzystania z promocji będzie zakup minimum 3 szt. lamp LED.
Produkty Accura LED wyróżnia przyjemna i powtarzalna barwa światła, która dla klientów jest jednym z najważniejszych elementów oświetlenia decydującym o wyborze lampy. Wysoka jakość produktów i precyzja wykonania zapewnia komfort użytkowania przez długi czas.

 

Żarówki ACCURA

Oferta Accura LED obejmuje lampy do oświetlenia ogólnego i dekoracyjnego, dostępne w najbardziej popularnych systemach mocowań od najstarszych E14, E27 po obecne GU10, GU5,3, G4 i G9.

 

W lipcu bieżącego roku marka Accura została nagrodzona tytułem „Laur Konsumenta” w kategorii „Odkrycie Roku 2015”. Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt, organizowany przez Kowalski Pro-Media oraz Redakcję dodatku do dziennika Rzeczpospolita „Rzecz o Biznesie”.

Tytuł „Odkrycia roku” przyznawany jest produktom i usługom szczególnie innowacyjnym, charakteryzującym się wysoką jakością oraz zdobywającym serca klientów.

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium