10 lip 2015 / PXF LIGHTING /

EXPO 2015 MEDIOLAN - OŚWIETLENIE PXF LIGHTING

Firma PXF Lighting dostarczyła oświetlenie wewnętrzne „Pawilonu Polskiego” na wystawę EXPO 2015 w Mediolanie.

expo 2015 mediolan

Tegoroczna Wystawa Światowa EXPO 2015 odbywa się w Mediolanie (Republika Włoska)  od 1 maja do 31 października. Hasłem przewodnim  jest „wyżywienie planety, energia dla życia”. Swój udział w imprezie zgłosiło 147 krajów, w tym m.in.: Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Szwajcaria, Węgry, Chiny, Słowacja, Indie, Stany Zjednoczone.

Dostarczone przez PXF Lighting oświetlenie "Pawilonu Polskiego" obejmuje oprawy systemowe, wnętrzowe kasetonowe, downlighty, szynoprzewody i projektory oraz oświetlenie przemysłowe, awaryjne  i ewakuacyjne. Wśród produktów znalazły się oprawy na źródła LED, m.in.: PARABOLIC LEDSUN LED i VIP LEDVELO LEDCIRCLE LED, a także plafoniery MODENA IP66.

W komunikacie Ministerstwa Gospodarki czytamy:

Właściwe i profesjonalne przygotowanie polskiej wystawy na EXPO pod względem ekspozycyjnym i programowym może przełożyć się na długofalowe korzyści, takie jak wzrost obrotów handlowych czy bezpośrednie inwestycje kapitałowe w Polsce.

Dotychczasowy Polski udział w tych prestiżowych imprezach umożliwił promocję naszego kraju na międzynarodowej arenie i przyniósł bezpośrednie korzyści dla polskiej gospodarki poprzez zwiększenie inwestycji przez polskich przedsiębiorców, wzrost inwestycji zagranicznych oraz zwiększenie ruchu turystycznego.

expo 2015 mediolan

expo 2015 mediolan pawilon

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium