LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
9 lip 2015 / Kanlux SA /

Laur Klienta 2015 dla Kanlux

Firma Kanlux po raz kolejny została wyróżniona Złotym Laurem Klienta. Nagroda przyznana w kategorii „Oprawy oświetleniowe” stanowi potwierdzenie rozpoznawalności marki na rynku oraz wysoką ocenę oferty produktowej Kanlux.

Kanlux Laur klienta

Celem tego popularnego, ogólnopolskiego projektu konsumenckiego jest wyłanianie najpopularniejszych produktów, marek i usług w swoich kategoriach. Otrzymanie Złotego Lauru jest dla firmy szczególnym wyróżnieniem, potwierdzającym, że oferta Kanlux spełnia oczekiwania Klientów, a produkty dopasowane są do ich potrzeb. Portfolio Kanlux z każdym rokiem zyskuje na coraz większej atrakcyjności, nic więc dziwnego, że powiększa również grono zadowolonych klientów.

W tym roku firma była szczególnie rozpieszczana nagrodami. Już lutym czytelnicy magazynu "Elektrosystemy", przyznali rodzinie opraw CODIA LED tytuł ELEKTROPRODUKT ROKU 2014 w kategorii "Technika świetlna". W marcu z kolei Kanlux wziął udział w Międzynarodowych Targach ŚWIATŁO 2015, gdzie otrzymał wyróżnienie w konkursie na Najlepszy Wyrób Targów w kategorii „Źródła światła” dla GIO LED oraz I nagrodę w kategorii „Oprawy architektoniczne” dla rodziny opraw TINI LED. Kolejnym cennym trofeum był, uzyskany w prestiżowym konkursie European Business Awards, medal oraz tytuł "Ruban d'Honneur" w kategorii "The Business of the Year Award with Turnover of €26-150m", plasujący Kanlux w ścisłej czołówce najlepszych europejskich firm.

Warto śledzić działalność firmy, ponieważ w ciągu najbliższych miesięcy zapowiedzianych jest kilka nowych zmian, dzięki którym Kanlux ma szansę stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej wybieranych marek na rynku.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.