18 cze 2015 / Kanlux SA /

Kanlux w gronie najlepszych europejskich firm

W Londynie, 26 maja 2015, odbyła się wielka gala konkursu European Business Awards, na której zostały wręczone nagrody dla najlepszych firm z całej Europy. W edycji 2014/2015 w szranki z 24. tysiącami przedsiębiorstw stanął także Kanlux, który podczas tego wydarzenia otrzymał złoty medal oraz tytuł Ruban d'Honneur w kategorii „The Business of the Year Award with Turnover of €26-150m”. Tym samym znaleźliśmy się w ścisłej, europejskiej czołówce najlepszych firm. W londyńskiej ceremonii uczestniczyli liderzy biznesu, reprezentanci świata polityki, ambasadorzy, a także przedstawiciele środowisk naukowych.

Każdego roku firmy z całej Europy rywalizują o tytuł najlepszej w jedenastu kategoriach. Konkurs trwał niemal rok i składał się z kilku etapów. Pierwszym wyróżnieniem, jakie otrzymaliśmy, był tytuł National Champion. W kolejnym etapie konkursu należało przygotować prezentację wideo, w naszej mówiliśmy o powstaniu i działalności Kanlux oraz drodze do sukcesu, którą przebyliśmy przez 26 lat obecności na rynku. Na podstawie tych prezentacji jury wybrało najbardziej wyróżniające się przedsiębiorstwa z całej Europy, zapraszając je do ostatniego etapu, w którym przedstawiciele wyłonionych laureatów przedstawiali osiągnięcia swoich firm przed panelem ekspertów. Wydarzenie to miało miejsce w kwietniu w Londynie. Była to dla nas doskonała okazja, by przedstawić Kanlux przed międzynarodową publicznością. Mogliśmy wówczas szerzej opowiedzieć o naszej działalności, wartościach i planach na przyszłość.

Medal Ruban d’Honneur stanowi dla nas przedmiot prawdziwej dumy. Mieliśmy okazję reprezentować Polskę w jednym z najbardziej prestiżowych europejskich konkursów, wyróżniającym firmy o największym potencjale. Nagroda zdobyta na arenie międzynarodowej jest tym cenniejsza, że bardzo aktywnie działamy na rynkach eksportowych, nasze produkty dostępne są w ponad czterdziestu krajach całego świata, a marka Kanlux staje się coraz bardziej rozpoznawalna również poza granicami naszego kraju.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium