LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
18 cze 2015 / Kanlux SA /

Kanlux w gronie najlepszych europejskich firm

W Londynie, 26 maja 2015, odbyła się wielka gala konkursu European Business Awards, na której zostały wręczone nagrody dla najlepszych firm z całej Europy. W edycji 2014/2015 w szranki z 24. tysiącami przedsiębiorstw stanął także Kanlux, który podczas tego wydarzenia otrzymał złoty medal oraz tytuł Ruban d'Honneur w kategorii „The Business of the Year Award with Turnover of €26-150m”. Tym samym znaleźliśmy się w ścisłej, europejskiej czołówce najlepszych firm. W londyńskiej ceremonii uczestniczyli liderzy biznesu, reprezentanci świata polityki, ambasadorzy, a także przedstawiciele środowisk naukowych.

Każdego roku firmy z całej Europy rywalizują o tytuł najlepszej w jedenastu kategoriach. Konkurs trwał niemal rok i składał się z kilku etapów. Pierwszym wyróżnieniem, jakie otrzymaliśmy, był tytuł National Champion. W kolejnym etapie konkursu należało przygotować prezentację wideo, w naszej mówiliśmy o powstaniu i działalności Kanlux oraz drodze do sukcesu, którą przebyliśmy przez 26 lat obecności na rynku. Na podstawie tych prezentacji jury wybrało najbardziej wyróżniające się przedsiębiorstwa z całej Europy, zapraszając je do ostatniego etapu, w którym przedstawiciele wyłonionych laureatów przedstawiali osiągnięcia swoich firm przed panelem ekspertów. Wydarzenie to miało miejsce w kwietniu w Londynie. Była to dla nas doskonała okazja, by przedstawić Kanlux przed międzynarodową publicznością. Mogliśmy wówczas szerzej opowiedzieć o naszej działalności, wartościach i planach na przyszłość.

Medal Ruban d’Honneur stanowi dla nas przedmiot prawdziwej dumy. Mieliśmy okazję reprezentować Polskę w jednym z najbardziej prestiżowych europejskich konkursów, wyróżniającym firmy o największym potencjale. Nagroda zdobyta na arenie międzynarodowej jest tym cenniejsza, że bardzo aktywnie działamy na rynkach eksportowych, nasze produkty dostępne są w ponad czterdziestu krajach całego świata, a marka Kanlux staje się coraz bardziej rozpoznawalna również poza granicami naszego kraju.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.