21 kwi 2015 / Kanlux SA /

Kanlux finalistą European Business Awards

Firma Kanlux SA, znany polski dostawca sprzętu oświetleniowego, znalazła się w wyjątkowym gronie finalistów drugiego etapu konkursu European Business Awards, otrzymując prestiżowy tytuł Ruban d’Honneur. O wyróżnienie to konkurowało tysiące organizacji z całej Europy.

Panel sędziowski, w skład którego weszli cenieni naukowcy, głowy państw, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele mediów, wyłonił 110 najbardziej wyróżniających się w ubiegłym roku europejskich firm. Do ścisłego finału zakwalifikowało się sześć polskich przedsiębiorstw. Kanlux SA, ubiegać się będzie o tytuł Firmy Roku (Business of the Year Award with Turnover of € 26-150 m), konkurując z organizacjami z Wielkiej Brytanii, Francji, Litwy, Słowenii, Grecji, Belgii i Austrii. Finalistów doceniono przede wszystkim za sukcesy osiągnięte w roku 2014, w tym innowacje, etyczne podejście do biznesu, a także działania PR i stan finansowy.

Ideą konkursu European Business Awards jest promocja przedsiębiorstw wyróżniających się innowacyjnością, zrównoważonym rozwojem oraz rozwiązaniami biznesowymi najwyższej jakości. Rygorystyczna ocena uczestników i wyłaniania laureatów sprawia, że przynależność do grona firm wyróżnionych w konkursie European Business Awards to dziś jedno z najbardziej pożądanych wyrazów uznania w Europie.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium