1 cze 2015 / Osram /

Wyróżnienie dla firmy OSRAM w programie Superbrands

Firma OSRAM otrzymała wyróżnienie w IX edycji programu Superbrands Polska 2014/15. Tytuł ten przyznawany jest najbardziej rozpoznawalnym markom.

Superbrands to prestiżowe wyróżnienie dla marek, które dzięki swojemu wizerunkowi zdobyły trwałą przewagę na rynku i cieszą się zaufaniem klientów. Nagroda corocznie przyznawana jest przez Radę Marek – niezależne gremium ekspertów z dziedziny marketingu i PR oraz samych klientów, biorących udział w badaniu konsumenckim. O przyznaniu tytułu decydują takie kryteria jak rozpoznawalność danej marki, skłonność do jej polecania czy siła więzi z klientami. W tegorocznej edycji badanie uwzględniało ponad 2400 marek konsumenckich w 110 kategoriach produktów i usług. Wyróżnienie przyznawane jest już od ponad 20 lat w 80 krajach świata.

Osram

Przyznanie tytułu Superbrands marce OSRAM to dowód, że nasz wkład w budowanie silnej pozycji jest przez polskich konsumentów doceniany – mówi Janusz Mitko, dyrektor działu marketingu firmy OSRAM. Cieszymy się, że aktywności marketingowe i wizerunkowe OSRAM budują tak duże przywiązanie klientów do naszej firmy. Jest to dla nas także ogromna motywacja do podejmowania dalszych działań na rzecz rozwoju marki – dodaje.

Firma OSRAM jest jednym z dwóch największych producentów na rynku oświetlenia na świecie, a ponadto – jako firma skupia się tylko na produktach i usługach oświetleniowych, nie angażując się w inne obszary. Realizuje kompleksowe projekty oświetleniowe, dostarcza systemy specjalistyczne do zabytkowych obiektów i muzeów, nowoczesnych centrów finansowych i handlowych, a także aren sportowych. Kompleksowe realizacje firmy można znaleźć w Polsce np. na Stadionie Narodowym w Warszawie i w Filharmonii Szczecińskiej, a na świecie m.in. w Kaplicy Sykstyńskiej, gdzie zamontowano innowacyjny system oświetlenia LED, by jak najlepiej wyeksponować znane na całym świecie arcydzieło Michała Anioła.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium