29 kwi 2015 / LUG S.A. /

Nagrody dla projektów oświetleniowych LUG

Firma LUG Light Factory Sp. z o.o. otrzymała dwie nagrody w Konkursie na Najlepszą Inwestycję Oświetleniową 2014 roku zorganizowanym przez Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego.

Europejskiego Centrum Muzyki im. Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach

Komisja Konkursowa zdecydowała o przyznaniu firmie LUG nagrody głównej w Kategorii Producenci Sprzętu za wykonanie projektu i dostarczenie rozwiązań oświetleniowych do Europejskiego Centrum Muzyki im. Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach. Komisja Konkursowa podkreśliła wyjątkowy, a zarazem funkcjonalny charakter oświetlenia zastosowanego w tym obiekcie. Do oświetlenia ECM zastosowano nowoczesne oprawy oświetleniowe w technologii LED specjalnie dopasowanych dla potrzeb projektu.

Firma LUG otrzymała również pierwszą nagrodę w Konkursie na Najlepszą Inwestycję Oświetleniową 2014, za uzyskanie bardzo dobrych efektów oświetleniowych i estetycznych na terenie Zintegrowanego Centrum Komunikacji w Poznaniu. Na potrzeby projektu, firma dostarczyła nowoczesne rozwiązania infrastrukturalne do oświetlenia peronów dworca Poznań Główny oraz przystanku Poznańskiego Szybkiego Tramwaju.

Uroczyste wręczenie nagród wraz z prezentacją nagrodzonych rozwiązań odbyło się 25 marca podczas specjalnej gali przy okazji Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2015.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium