27 kwi 2015 / Messe Frankfurt /

Guangzhou wyznaczy trendy

Ewolucja branży oświetleniowej i przemysłu LED przybiera coraz to większy rozmach. Oświetlenie zaczyna wykraczać poza dotychczas znane nam funkcje i rozwiązania. Dzisiejsza technologia największy nacisk kładzie na zwiększanie efektywności energetycznej oraz funkcjonalności. Oświetlenie przyszłości będzie ściśle zintegrowane z człowiekiem, ma dążyć do poprawy jego zdrowia, samopoczucia, zwiększać wydajność pracy, a nawet dbać o bezpieczeństwo.

Targi Guangzhou

XX Międzynarodowe Targi Oświetleniowe w Guangzhou, które odbędą się w dniach 9-12 czerwca to najbardziej kompleksowe i największe wydarzenie branży oświetleniowej w Azji. Tegoroczne wydarzenie ma pomóc uczestnikom odkryć przyszłość oświetlenia z wielu perspektyw.

Według Koreańskiego Instytutu Techniki Fotonicznej światowy rynek oświetlenia LED ma wzrosnąć do 80 mld dolarów, a roczna stopa wzrostu ma osiągnąć wartości średnio 14.3% do roku 2020. Dlatego też, przewiduje się, że wydajne oświetlenie LED znajdzie się w agendach badawczo-rozwojowych większości firm zajmujących się nowymi technologiami. KOPTI przewiduje także, że nowoczesne oświetlenie będzie coraz szerzej stosowane w medycynie, rolnictwie oraz technologiach informacyjno-komunikacyjnych. Według Luci Wong - zastępcy dyrektora generalnego Messe Frankfurt (Shanghai) Ltd „targi są ukierunkowane na pomoc przedsiębiorcom w pozostaniu w czołówce i dostosowanie ich zachować do potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku. Nasze targi są dla profesjonalistów narzędziem poprzez które mogą ujednolicić swoja wiedzę na temat rynku, a także pozyskiwać nowych partnerów biznesowych,

Targi Guangzhou

Program tegorocznych XX Międzynarodowych Targów Oświetleniowych w Guangzhou podzielony jest na 4 panele programowe:

Light and Design

Przybliży nam przyszłość oświetlenia z perspektywy projektowania, obejmując tematy od koncepcji do realizacji projektu oświetleniowego. Główni gracze branży: planiści, projektanci, architekci i wykonawcy prowadzić będą dyskusje na tematy związane ze zrównoważonym rozwojem, jakością światła i jego ukierunkowaniem na życie ludzi - jako jego użytkowników.

Light and Technology

Innowacyjność stała się kluczem do sukcesu w przemyśle oświetleniowym i branży LED. Rozwiązania stają się bardziej inteligentne, wielofunkcyjne i niezawodne. W tym panelu tematycznym będzie można poznać najnowsze nowinki technologiczne miedzy innymi z zakresu oświetlenia LED, OLED oraz Li-Fi.

Light and Market

Panel tematyczny w którym organizatorzy zachęcać będą do dzielenia się strategicznymi prognozami dotyczących rynku oraz poglądami dotyczącymi zmian technologicznych, zachowań rynkowych, modeli biznesowych.

Light and Network

Fora i dyskusje w tym panelu tematycznym odnosić się będą do gorących tematów związanych z oświetleniem zarówno w przypadku organizacji lokalnych jak i międzynarodowych. Głównym jego celem będzie pozwolenie graczom rynku na lepsze przygotowanie się do zmian.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie organizatora:

www.light.messefrankfurt.com.cn

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium